19 Nisan 2019 Cuma

YUSUF ZİYA YILMAZ: UYUMAK YOK! HALKIMIZIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARTMAYACAĞIZ

Yusuf Ziya Yılmaz: Uyumak yok! Halkımızın güvenini boşa çıkartmayacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmalarını Bafra ilçesinde sürdürürken karşılaştığı ilgi ve sevgi karşısında, "Halkımızın güvenini boşa çıkartmadık, çıkartmayacağız." dedi.

01 Haziran 2018 Cuma 14:21 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra ilçesinde Türkiye'nin geleceği için durmadan çalışacaklarını belirterek, "Halkımızın güvenini boşa çıkartmadık, çıkartmayacağız. Uyumak yok, vatandaşlarımızla kucaklaşmaya devam edeceğiz." dedi.


AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmalarını Bafra ilçesinde sürdürdü. 

Yoğun çalışma programına devam eden Yusuf Ziya Yılmaz, Bafralılarla buluştu. Esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle sabah saatlerinde programına başlayan  Yusuf Ziya Yılmaz, halkla sohbet etti, talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Yılmaz, Bafra Bengülüler ve Genç İşadamları Derneği ziyaret etti. Gün boyu bir çok programa katılan Yılmaz, iftarı Mevlana Mahallesi sakinleriyle yaptı. Teravih namazının ardından Sürmeli Köyü'nde çay sohbeti gerçekleştirdi. HALKIMIZIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARTMAYACAĞIZ 

Ziyaretlerinde açıklamalarda bulunan Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 16 yıllardır halkıyla sevinen, halkıyla üzülen, halkıyla dertleşen AK Parti'nin büyük bir aile olduğunu söyledi. Türkiye'nin daha büyük hedeflere koşması için halkın büyük desteğine yeniden ihtiyaçları olduğunu ifade eden Yılmaz, "Kapı kapı dolaşıp  halkımızla kucaklaşıyoruz. Onları dinleyip, eksiklerimizi, doğrularımızı, yanlışlarımızı yerinde dinliyoruz. AK Parti çalışmalarını anlatıp, bize verilen vekaletin nasıl yerinde kullanıldığını halkımızla paylaşıyoruz. Halkımızın güvenini boşa çıkartmadık, çıkartmayacağız. Uyumaksızın durmaksızın yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bizim yorulduk, deme gibi bir şansımız yok. Zaten bunun için göreve talip olmadık. Her zaman, her an daha çok çalışacağız. Buna mecburuz. Halkımızın bize duyduğu güveni hiç bir zaman boşa çıkartmamamız gerekli." dedi. 

Yusuf Ziya Yılmaz, sahur vaktine kadar programlarını sürdürdü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

deniz can

02 Haziran 2018 Cumartesi 19:26

ne güveni

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Havza'da 22 yıl boyunca depoda çürütülen İlk Kıvılcım Anıtı bakıma alındı

Samsun Havza'da 22 yıl boyunca depoda çürütülen İlk Kıvılcım Anıtı bakıma alındı