19 Eylül 2019 Perşembe

YUSUF ZİYA YILMAZ: YILMADAN YORULMADAN SAMSUN'A HİZMET EDECEĞİZ

Yusuf Ziya Yılmaz: Yılmadan yorulmadan Samsun'a hizmet edeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı ilçesine yaptığı ziyarette, "Hizmet elbisesi ölene dek üzerimizde kalacak, Yılmadan, yorulmadan Samsun'a hizmet edeceğiz" dedi.

07 Mayıs 2018 Pazartesi 18:04 SİYASET

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden istifa ederek AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı olan Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ve AK Parti Salıpazarı ilçe Başkanı İsmail Yaman'ı ziyaret etti.


AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, belediye başkanlığı görevinden istifa etmesinin hizmet aşkını asla söndürmeyeceğini belirterek, “Her ne kadar belediye başkanlığı elbisesini üzerimizden çıkarsak da hizmet elbisesi ömrümüz boyunca üzerimizde kalacak. Biz yılmadan, yorulmadan bu memlekete hizmet etmek için çabalayacağız. Samsun’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Salıpazarı’nda da birçok güzel işe imza attık. Birlikte çalıştık, beraber güldük, beraber üzüldük. Bu birlik ve beraberliği kesinlikle bozmayalım. Allah nasip ederse önümüzdeki 24 Haziran’da sandığa gideceğiz. Partimizi yine yüksek oy oranları ile onore ederek farkımızı göstereceğiz. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi biz seçime her zaman hazırız. Amacımız küskünlerin, dargınların, partimizi tanımayanların, bize hiç oy vermeyenlerin gönlünü kazanmak olsun. AK Parti dönemi ile birlikte sağlanan kolaylıkları herkese anlaşılır bir dille anlatalım, yüreklere dokunalım.” dedi. HALİL AKGÜL: HİZMET SİZİNLE BİRLİKTE GELDİ
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ise, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Salıpazarı ilçesine yaptığı hizmetlerden dolayı Yusuf Ziya Yılmaz’a teşekkür ederek, “Sayın başkanım, değerli ağabeyim, siz Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Salıpazarı’nda tarih yazdınız. İlçemizin sokaklarında vatandaşımızın yüzü gülüyorsa bu sizlerin sayesindedir. Hizmetten geri kalmıştık, hizmet sizinle beraber geldi. Salıpazarı bu yüzden sizi Yusuf Ziya Yılmaz olarak değil, bir ağabey olarak görüyor. Bize hakkınızı helal edin. İlçemize yaptığınız hizmetlerden dolayı size ne kadar teşekkür etsek azdır” açıklamalarında bulundu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ali Balbal

08 Mayıs 2018 Salı 20:42

Aman aman birde mv olarak Samsunun basina bela olmayin ltf.Birakin vizyon sahibi insanlar Samsuna hizmet versinler.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 1 kişinin öldüğü 4 kişinin yaralandığı silahlı saldırı olayının faili yakalandı

Samsun'da 1 kişinin öldüğü 4 kişinin yaralandığı silahlı saldırı olayının faili yakalandı