25 Nisan 2019 Perşembe

YUSUF ZİYA YILMAZ'A ÇARŞAMBA VE AYVACIK İLÇELERİNDE BÜYÜK DESTEK

Yusuf Ziya Yılmaz'a Çarşamba ve Ayvacık ilçelerinde büyük destek

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba ve Ayvacık ilçelerinde sahur vaktine kadar seçim çalışmalarını sürdürürken, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

12 Haziran 2018 Salı 04:19 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmalarını Çarşamba ve Ayvacık ilçelerinde sürdürürken vatandaşlardan büyük destek gördü.


24 Haziran seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden AK Parti Samsun Milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, sabah saatlerinde Çarşamba ilçesinde halkla kucaklaştı. Ayvacık ilçesinde Orta mahallede Çakmakcılar, Sofu Oğlu-Hüsnü Bey ve Bakırcılar çarşısı esnafını ziyaret eden Yılmaz, vatandaşlarla sohbet etti, tek tek ellerini sıktı. İlgiyle karşılanan Yusuf Ziya Yılmaz, ziyarette kendisine yöneltilen soruları da cevapladı.
 
GÖNLÜMÜZ HEP BİRLİKTE
 "Büyükşehir Belediyesi'nden ayrıldığınız için üzgünüz çok güzel hizmetleriniz oldu ama Ankara'da sizi görmek bizi gururlandıracak." diyen vatandaşlara Yılmaz, "Samsun'a ülkemize hizmete siyasetin başka bir kulvarında devam edeceğiz. Önemli olan halkımıza vatanımıza en iyisini sunmak, hizmet etmek. Gönlümüz hep bir " diyerek cevap verdi. 

AYVACIK'DA HALKLA KUCAKLAŞTI
Yusuf Ziya Yılmaz, öğleden sonra Ayvacık ilçesinde programlarına devam etti. Ziyaretler sırasında Ayvacık halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz'ın programında renkli görüntüler yaşandı. Çarşı pazar halkın içinde dolaşan Yılmaz, araçları durdurup hal hatır sordu, işyerlerinde oturup sohbetler gerçekleştirdi.

ÇOCUKLARDAN YAKIN İLGİ 'YUSUF DEDE'
Ziyaretlerde en renkli anlar ise çocuklarla yaşanan diyaloglarda oldu. 'Yusuf Dede' diye seslenen minikleri gören milletvekili adayı Yılmaz, onların yanına gitti sevdi karnelerini sordu, başlarını okşadı.
"Çocuklarımız hepimizin umudu. Onlara güçlü bir Türkiye bırakmak için var gücümüzle çalıştık, çalışacağız." diyerek ailelerine seslenen Yılmaz, "Yavrularımızın geleceğinden hepimiz sorumluyuz. Çok çalışmalıyız, onlara iyi bir gelecek bırakmalıyız. Çocuklarımız hepimizin teminatı, biz şuan ne kadar çok çalışır hizmet edersek onlar bu bayrağı daha ileri taşıyacak." dedi.

TÜRKİYE'NİN SU GİBİ İSTİKRARA İHTİYACI VAR 
Gündüz esnaf ziyaretlerini tamamlayan Yusuf Ziya Yılmaz, iftarını Ayvacık ilçesine bağlı Kazancılı mahallesinde vatandaşlarla birlikte yaptı. Burada halka hitap eden AK Parti Samsun Milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Türkiye'nin su gibi istikrara ihtiyacı var. Etrafımız ateş çemberi. Kandile harekat hızlandı. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz yıllardır ülkemize acılar yaşatan hainlerin tepelerine biniyor. Tüm bunlar ülkemizin güçlü olmasının bir sonucudur. Ülkemiz güzel günlere doğru koşuyor. Önümüzdeki dönem bizi daha güzel günler bekliyor." diye konuştu.EKONOMİ, SAVUNMA SANAYİ, İHRACAT İLK HEDEF 

Ekonomi konusunda Türkiye’nin artık sağlam temellere sahip bir ülke olduğunu vurgulayan Yılmaz, 24 Haziran’dan sonra Türkiye’nin ekonomik yükselişini daha hızlı ve güçlü bir şekilde sürdüreceğini söyledi. 
Türkiye’nin artık büyük alt yapı, ulaşım, çevre, sağlık projelerini konuşan bir ülkeden olmaktan çıkıp, ekonomi, savunma sanayi, ihracatı konuşan bir ülke haline geleceğini dile getiren Yılmaz, “Artık bu alanlarda büyük projelerin çocuğu tamamlandı. Şimdi odak noktamız biraz daha ekonomik gelişmeler olacak. Savunma sanayi,  ihracata yöneleceğiz, üreteceğiz kazanacağız. Gücümüzün büyük bir bölümünü buraya harcayacağız. Çünkü buna mecburuz. Ülkemizin bekası, gelişimi için yaptıklarımıza daha fazlasını ekleyeceğiz. Bunun için ‘yola devam’ diyerek halkın karşısındayız.” şeklinde konuştu.Ayvacık Çarşıköy mahallesinde teravih namazının kılınmasının ardından halkla sahur programıyla gün tamamlandı. Çarşamba ve Ayvacık programlarına Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, AK Parti Ayvacık İlçe Başkanı Kemalettin Gökçe, İl Başkan Yardımcısı Erkan Malkoç ve teşkilat üyeleri katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

14 Haziran 2018 Perşembe 11:04

Başkanlara ve görevlilere vatandaşlık haklarımı helal etmicem kazanılan kanun var 2011 de ama hala bahçelerimiz bar açıkda içip naralar atanlar sazlar çalgılar var ramazan boyu yıkım kararıolan yerler tekrar betonlandı bu gün arife devam ediyo simitçinin tezgahına el koyanlar neredeadaletinz bumu kanunlar güçlülere işletilmiyomu allah a havale ettik canımzı yaktıranlarıatakum denizevler 214 sok

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek'in konuşma yaparken güldüren videosu

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek'in konuşma yaparken güldüren videosu