23 Eylül 2020 Çarşamba

YUSUF ZİYA YILMAZ'DAN BEKA SORUNU AÇIKLAMASI! KİRLİ İTTİFAKLAR ORTADA

Yusuf Ziya Yılmaz'dan beka sorunu açıklaması! Kirli ittifaklar ortada

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım ve Ayvacık ilçelerinde gerçekleştirdiği teşkilat ziyaretlerinde, beka sorununa dikkati çekerek, "Seçimler üzerinden başlatılan algı operasyonları, kirli ittifaklar, iftiralar, karalamalar, dört koldan saldırılar ortada" dedi.

29 Ocak 2019 Salı 13:07 SİYASET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, şer odaklarının Cumhur İttifakının başarısını engellemek için ellerinden geleni yaptığını söyleyerek, beka sorunu olduğunu söyledi.


AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım, Ayvacık ilçelerinde teşkilat ile halk ziyaretleri gerçekleştirdi.

İlçelerde teşkilat ve başkan adaylarını ziyaret eden, onlarla birlikte esnaf, halk buluşmaları gerçekleştiren AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı'na atanan Oktay Avcılar, AK Parti Ayvacık İlçe Başkanlığı'na atanan Sertaç Çan ile Cumhur İttifakı Ayvacık Belediye Başkan Adayı Halil Kalaycı'ya hayırlı olsun dileklerini iletti.

Programlarında teşkilat üyeleriyle toplantı gerçekleştiren, vatandaşlarla  bir araya gelen Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 31 Mart seçimleri için tevazu, samimiyet ve gayret ile çok çalışma çağrısını yeniledi.

Şer odaklarının Cumhur İttifakı'nın başarısını engellemek için ellerinden ne geliyorsa yaptığına dikkat çeken Milletvekili Yılmaz, Cumhur İttifakı'nın büyük birlikteliğin, gönül yolculuğunun ülkenin bekasının korunmasına yönelik, el ele omuz omuza 'Türkiye, Millet için' yola çıkmak olduğunu vurguladı.


"ÜLKEMİZ ÇOK HASSAS BİR SÜREÇTEN GEÇİYOR"
17 yıldır AK Parti'nin ülkenin her bir meselesinin çözüme kavuşması için çok çalıştığını ifade eden Yılmaz, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Bizler hiç bir zaman sorunları halının altına süpüren taraf olmadık.  AK Parti kazansın mantığı yerine Türkiye, halkımız kazansın düşüncesinden ayrılmadık. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye sevdasıyla yola çıktı. Onun bu sevdası tüm AK kadroları sardı. Halka hizmet, Hakk'a hizmet yolundan ayrılmadık. Ülkemiz çok hassas bir süreçten geçiyor. 31 Mart seçimleri için yapılan 'Beka' vurgusu ise o kadar çok önemli ki. Kirli ellerce Türkiye'nin karşısına çıkarılan zorlukları, ülkeye yaşatılanları düşününce bekanın ne kadar ehemmiyet taşıdığını bir kez daha anlıyoruz. Cumhur İttifakı ülkenin bekasının koruyucusu durumundadır. Seçimler üzerinden başlatılan algı operasyonları, kirli ittifaklar, iftiralar, karalamalar, dört koldan saldırılar ortada. Peki ne yapacağız? El ele vereceğiz, gönül gönüle olacağız, bunlara fırsat vermeyeceğiz, sandıkta yine 'Büyük Türkiye için' diyeceğiz. Büyük güçlü Türkiye'nin inşasını ise birlikte sürdüreceğiz."

Teşkilat üyelerine gece gündüz demeden Cumhur İttifakı'nın başarısı için çok çalışma vurgusu yapan Yılmaz,  özellikle sahada Cumhur İttifakı'nın, yapılan-yapılacak hizmetlerin, ülkenin nasıl bir süreçten geçtiğinin, kazanımların korunmasının çok iyi anlatılması gerektiğini, her bir vatandaşa ise birebir ulaşılmasının şart olduğunun da altını çizdi. 

Yılmaz, gün boyu süren programında İl Başkanı Ersan Aksu, Ayvacık Kaymakamı Sayın Mehmet Zahid Uzun'u  da ziyaret etti. Programlara İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan Tok,  Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Turan Çakır, Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk'da eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının adayı Erdoğan Tok: Milletimizle gönül bağımız var

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının adayı Erdoğan Tok: Milletimizle gönül bağımız var