25 Mayıs 2019 Cumartesi

YUSUF ZİYA YILMAZ'DAN FLAŞ SAMSUNSPOR AÇIKLAMASI! VİCDANIM RAHAT

Yusuf Ziya Yılmaz'dan flaş Samsunspor açıklaması! Vicdanım rahat

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor konusunda vicdanının rahat olduğunu açıklayarak, "Kulüp için yaptıklarımı bir ben bilirim bir da yardım istediklerim" dedi.

07 Ağustos 2018 Salı 17:02 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı döneminde Samsunspor konusunda çok eleştirildiğini belirterek, "Ne kadar çok eleştirilsem de Samsunspor'a hem maddi hem manevi destek olmaya çalıştım" dedi.


AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, kendisini ziyaret eden Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyet Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve yönetim kurulu üyeleri bir araya geldi.

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilen Yusuf Ziya Yılmaz'a 'hayırlı olsun' dileklerinde bulunurken, Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz da yeni göreve seçilen 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyelerine başarılar diledi.

Meclisin tatilde olması nedeniyle Samsun'da çeşitli ziyaretler yaptığını belirten Yusuf Ziya Yılmaz, ailesine bugünlerde daha fazla vakit ayırdığını ve bol bol kitap okuduğunu söyledi.DIŞ GÜÇLER EKONOMİ ÜZERİNDEN SALDIRIYOR
Ülke ekonomisinin üzerine sohbetin gerçekleştiği ziyarette konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Seçim sürecinde de sonrasında da dış güçler, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve hükümetimize karşı olmakla beraber önce terörü destekleme sonra muhalefeti güçlendirme çabalarına girdi ancak başarısız oldular. Şimdi de ekonomi üzerinden bize saldırmaya çalışıyorlar. Dışarıdaki ekonomi kuruluşlarının, Türkiye'nin ekonomisini manipüle etmeye çalışması, dövizdeki yükseliş, hükümetimizin de buna karşılık olarak faiz oranlarını yükseltmesi 'ekonomik krizi' beraberinde getirdi. Yaşanan ekonomik krizde toplu esnaflarımız inanılmaz etkileniyor. Hükümet olarak gerekli tedbirleri alıyoruz" dedi.MAALESEF ÜRETEN BİR TOPLUM DEĞİLİZ
Tedbirlerin alınmasına karşılık 'maalesef üreten toplum' olmaktan uzaklaştıklarına dikkat çeken Milletvekili Yılmaz, "Sadece tüketime odaklıyız. Örneğin Atakum sahilinden geçiyorum, kafeler gençlerle dolu. Gençlerimiz maalesef üretmiyor. Üzülüyorum gerçekten. İş sahalarımız aynı şekilde daralmış durumda. Bu sadece Samsun için geçerli değil. Ülke olarak son yıllarda üreten toplum olmaktan uzaklaştık. 9-10 günlük tatillere seviniyoruz. Tatili seven bir toplum olduk. Bizim şu anda tatil yapma lüksümüz yok. Daha çok çalışmayız, üretmeliyiz. Ekonomiye katma değer katmalıyız" diye konuştu.

SAMSUNSPOR KONUSUNDA BENİM VİCDANIM RAHAT
Samsunspor'un da bu sezon başarılı olmasını ve üst lige çıkmasını gönülden arzu ettiğini belirten Yusuf Ziya Yılmaz, "Büyükşehir Belediye Başkanlığım dönemimde taraftarından medyasına çok kez de eleştirilsem, kulübe hem maddi ve hem de manevi destek olmaya çalıştım. Benim vicdanım rahat. Yaptıklarımı bir ben bilirim, bir de yardımını istediklerim. Biz ne kadar maddi manevi yardım etsek de futbolcu oynamıyorsa, ortada başarısızlık varsa sorumlusu bizler oluyoruz. Çok üzüldüğüm maçlar oldu. İnşallah İsmail Uyanık'la başlayan şirketleşme süreci tamamlanır ve Samsunspor hak ettiği Süper Lig'e yükselir" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Kuzey kara

10 Ağustos 2018 Cuma 00:03

Buradan eleştiren,lere söylüyorum samsunspor düştü herkese sana oy yok dedi ne oldu % kaç aldı size herşey hak arkadaş balık hafızalısınız ne derler deve,ye diken insan,a s..even anladınız siz.

cevdet

09 Ağustos 2018 Perşembe 10:36

samsun da sanayi ve yatırım konusunda ne yaptın çık açıkla her yıl dışarıdan bir tane büyük yatırımcıyı samsun a çeksen 15-20 yartım olur iş emek artardı işsizlik diz boyu herkes asğari ücrete köle gibi çalışıyor

vatandaş

07 Ağustos 2018 Salı 21:00

Atakum sahili konusundada vicdanınız rahatmı acaba 2011 de kazanılan kanun var yıkım işgallebar olan bahçelerimiz için ama duruyo 80-90 m2 olan iki bar 450 m2 tüma bahçelermiz açık yeriki beledi.canlı müzik ruhsatı verdi açıkda içenler naralar çalgılar sazlar yıkılıyo şimdi bile yıllardıranamız ağlıyo Bimere cimere cevaplamışlar kapalı yalıtımlı diye iki belediye bir mt duvarı çatısıyok haklarımızı iki barı kayıranlara haram ediyoruz cam kapı açamadan geçti yıllar ses yinede evin içind

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Vezirköprü'de Şahinkaya Kanyonunda base jump atlayışları nefesleri kesti

Samsun Vezirköprü'de Şahinkaya Kanyonunda base jump atlayışları nefesleri kesti