28 Ocak 2021 Perşembe

ZİHNİ ŞAHİN ATAKUM'DA HORON TEPTİ, MEHTERAN TAKIMI TARAFINDAN KARŞILANDI

Zihni Şahin Atakum'da horon tepti, mehteran takımı tarafından karşılandı

Samsun'da Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, ziyaret ettiği Atakum Doğu Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri ile birlikte tulum eşliğinde horon tepti.

02 Mart 2019 Cumartesi 17:05 SİYASET

Samsun'da Cumhur İttifakının adayı Zihni Şahin, Atakum ilçesinde seçim çalışmalarını sürdürürken, ortaya renkli görüntülerde çıkıyor. Zihni Şahin Atakum ilçesinde vatandaşlarla tulum eşliğinde horon teperken, mehteran takımı tarafından da marşlarla karşılandı.


Samsun'da bulunan Atakum Doğu Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden Zihni Şahin, burada vatandaşların sevgi gösterileri ile karşılaşırken, Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin dernek binası önünde çalınan tulum eşliğinde vatandaşlarla birlikte tulum tepti. 

Atakum Doğu Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneğinde koluna Şahin kuşunu da alan Zihni Şahin, objektiflere böyle poz verirken, dernekte gerçekleştirdiği ziyarette, göreve gelmesi halinde Atatum ilçesine yapacağı hizmetleri anlattı.

Atakum Belediye Başkanı Şahin, Atakum Doğu Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği'nin ardından gerçekleştirdiği bir başka ziyarette ise mehteran takımı tarafından karşılandı.  Atakum ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Zihni Şahin'i Karadeniz Arma Mehteran Takımı marşlarla karşıladı.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İYİ Parti'den istifa eden meclis üyesi adayı Bedirhan Kılıç'tan şok iddialar

Samsun'da İYİ Parti'den istifa eden meclis üyesi adayı Bedirhan Kılıç'tan şok iddialar