17 Ekim 2021 Pazar

ALTIPARMAK, 2-0 YENDİKLERİ ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ MAÇINI DEĞERLENDİRDİ

Altıparmak, 2-0 yendikleri Ankara Keçiörengücü maçını değerlendirdi

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, 2-0 yendikleri Ankara Keçiörengücü maçı sonrası açıklamalarda bulunarak, maçı değerlendirdi.

13 Eylül 2021 Pazartesi 11:32 SPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Ankara Keçiörengücü maçında Tomane ve Hasan Kılıç'ın sahada gol atarak müthiş bir mücadele sergilediklerini söyledi.


Ankara Keçiörengücü maçını değerlendiren Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, "Öncelikle oynayan oynamayan bütün takımı tebrik ediyorum. Maçın başından sonuna kadar müthiş bir mücadele vardı. Bu mücadeleyi yapan bütün oyuncularımı kutluyorum. Oyunun geneline baktığımız zaman rakibin sahasına oyunu yıkmaya çalışan, önde oynamaya çalışan, bunu maçın belli bölümlerinde çok iyi yaptık. Bazı bölümlerinde iyi uygulayamadık ama bugün müthiş bir mücadele vardı. Takım birlikteliği iyiydi. Bugün oyun olarak belki oyuna adapte olamayan oyuncularımız vardı ama takım olarak bunun üstesinden gelmeyi başardık. Bizim için en önemli şeylerden birisi buydu. Bazen böyle 2-3 kişi takımı sırtlaması gerekiyor. Bugün baştan böyle bir maç oldu. Bütün oyuncularımı kutluyorum. İnanılmaz mücadele ettiler" dedi.

Hak ettikleri bir galibiyeti aldıklarını ifade eden Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, "Maçın geneline baktığımızda çok pozisyona girdik. Özellikle Tomane’nin gol atması, 3-4 tane pozisyona girip çok iyi oynaması, Hasan’ın gol atması bizim için çok anlamlıydı. İç sahada oynadığımız oyunlarda taraftarlarımıza da teşekkür ediyoruz. Bize inanılmaz bir coşku kattılar. Oyuncularım da oyunun çoğu bölümünde o coşkuya oynadıkları futbolla cevap vermeye çalıştılar. Özellikle maçın ikinci yarısını neredeyse yine tek kaleye çevirdik. Rakibin kontra ataklarla geleceğini biliyorduk. Oyunun genelini özellikle kanatlardan oynayarak iyi oynadığımızı düşünüyorum. Hak ettiğimiz ve istediğimiz bir galibiyeti aldık. Artık bu galibiyeti unutup bir an önce Bursaspor maçı hazırlıklarına başlayacağız. Yukarıda kazanan takımlar oldu, kaybeden takımlar oldu. Yukarıdaki makasın açılmaması adına bizim için önemli bir galibiyetti" diye konuştu.

İlk yarıda sakatlanarak oyundan çıkan Gökhan Karadeniz hakkında da bilgi veren Mehmet Altıparmak, "Gökhan’ın omuzu çıktı. Doktora gidecek. Omuzu yerine oturtuldu ama orada küçük bir şeyler var galiba. Yarın MR’ı çekilecek" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, Tekkeköy'ün çağ atladığını video çekerek anlattı

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, Tekkeköy'ün çağ atladığını video çekerek anlattı