26 Eylül 2020 Cumartesi

AYTAÇ SULU YILPORT SAMSUNSPOR'U NEDEN TERCİH ETTİĞİNİ AÇIKLADI! ANNEMİN MEMLEKETİ

Aytaç Sulu Yılport Samsunspor'u neden tercih ettiğini açıkladı! Annemin memleketi

Yılport Samsunspor'un Almanya'nın Darmstadt 98 takımından transfer ettiği Aytaç Sulu, Samsun'u tercih etmesinin nedeni açıkladı.

14 Ocak 2019 Pazartesi 12:56 SPOR

Yılport Samsunspor'un yeni ve gözde transferi Aytaç Sulu, annesinin Samsun'da büyüdüğünü açıklayarak, "Samsun annemin memleketi" dedi.


Yılport Samsunspor'a transfer olmasına şaşıranların olduğunu söyleyen Aytaç Sulu, Samsun'a gelmesinin nedenini annesinin Samsun'da büyüdüğünü söyleyerek açıkladı. Yılport Samsunspor'a şampiyonluk yaşamak için geldiğini kaydeden Aytaç Sulu, "Annem Ordu’nun  Ünye ilçesi nüfusuna kayıtlı ama Samsun’da büyümüş. Babam da İstanbullu.  Samsun’da çok sayıda arkadaşlarım ve akrabalarım var. Samsun, annemin memleketi. İnşallah Samsun bana hayırlı gelir ve annemin yüzünü güldürürüm" dedi.Yılport Samsunspor'a transfer olması nedeni ile büyük bir heyecan yaşadığını vurgulayan Aytaç Sulu, yaptığı açıklamada "Samsun'da olduğum için mutluyum. Büyük bir projeye geldim. Hep  beraber bu projeyi gerçekleştireceğiz. İnşallah Yılport Samsunspor’a şampiyonluk getireceğiz.  Sosyal medyadan taraftarlar bana  ulaşıyor. Çok sayıda mesaj alıyorum ama hepsine cevap veremiyorum. Böyle büyük bir camianın büyük taraftarı olur. Arkadaşlarımdan Yılport Samsunspor taraftarının müthiş olduğunu duydum. Taraftarımız bizi tribünlerde desteklesin. Onlar tribünde işlerini yapacak, bizde sahada  işimizi yerine getirerek projeyi gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

Eski takımı Darmstadt 98’in kendisi için hazırladığı veda klibini de  izlediğini belirten Aytaç Sulu,  şunları dile getirdi.
"Her tarafı memnun edemem. Bir taraf  üzülecek, bir taraf sevinecek. Futbol da böyle bir şey. Ben daha güzel bir yol ve daha güzel bir proje seçtim. Darmstadt’dan da onun için ayrıldım. Darmstadt’da da bu projeyi birkaç yıl önce yapmıştık. Bunu bir  daha denemek istedim. Bunu burada denemek istiyorum ve inşallah  başaracağız."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Karadeniz'in 4 ilinde PKK'ya eksi 15 derecede eş zamanlı operasyon başlatıldı

Karadeniz'in 4 ilinde PKK'ya eksi 15 derecede eş zamanlı operasyon başlatıldı