25 Ekim 2020 Pazar

'BENİ OYUNDAN ALMA AĞABEY, TAKIMIM YENİLİYOR' DİYEN KÜÇÜK FUTBOLCU DUYGULANDIRDI

'Beni oyundan alma ağabey, takımım yeniliyor' diyen küçük futbolcu duygulandırdı

Samsun'da düzenlenen Futbol İl Şampiyonasında, 10 yaşındaki Vezirköprü Cumhuriyet Ortaokulu oyuncusu Mehmet Kesikbaş, dudağı patladıktan sonra kendisini oyundan alan sağlık görevlisine "Beni oyundan alma ağabey, takımım yeniliyor geri dönmem lazım" diyerek gözyaşı döktü.

16 Nisan 2019 Salı 16:29 SPOR

Samsun'da düzenlenen  Okullararası Küçük Erkekler Futbol İl Şampiyonası çeyrek final maçında, dudağı patladığı için oyundan alınan Vezirköprü Cumhuriyet Ortaokulu oyuncusu 10 yaşındaki Mehmet Kesikbaş'ın sağlık görevlisine söylediği sözler duygulandırdı.


Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullararası Küçük Erkekler Futbol İl Şampiyonasında dün İlkadım Atatürk Ortaokulu ile Vezirköprü Cumhuriyet Ortaokulu çeyrek final maçı yaptı. 

Haber Gazetesinden Salim Yıldız'ın haberine göre maçın 12'nci dakikasında Vezirköprü Cumhuriyet Ortaokulu oyuncusu Mehmet Kesikbaş, rakibi ile girdiği ikili mücadele sonrası dudağı kanamaya başladı. Hakem tarafından sahaya giren sağlık görevlisi Özdemir Gültekin, Vezirköprü Cumhuriyet Ortaokulu oyuncusu Mehmet Kesikbaş'ı saha dışına çıkartarak tedavi etmek istedi. O esnada takımı 1-0 yenilen Mehmet Kesikbaş, sağlık görevlisine "Beni oyundan alma ağabey, takımım yeniliyor geri dönmem lazım" diyerek gözyaşlarına boğulması maçı izleyen herkesi duygulandırdı. Küçük futbolcunun sağlık görevlisine o sözleri söylediği anlar ise Haber Gazetesinden Salim Yıldız'ın objektifine an be an yansıdı.

Sağlık görevlisinin tedavisinin ardından oynayamayacağı anlaşılan Mehmet Kesikbaş, antrenörü tarafından tekrar oyuna giremedi. Yerine başka bir oyuncu girdi. Yedek kulübesinde de gözyaşları dinmeyen Mehmet Kesikbaş'ı antrenörü ve takım arkadaşları sakinleştirmeye çalıştı. 25'erlik 2 devrede oynanan maçı Vezirköprü Cumhuriyet Ortaokulu 1-0 geriden gelerek maçı 3-1 yenerek finale kaldı. Takımı yenik durumda iken oyundan alındığı için gözyaşlarına boğulan Mehmet Kesikbaş, maçı 3-1 kazandıktan sonra sevinç gözyaşları dökmeye başladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısında başkan vekilliğine Nihat Soğuk seçildi

Samsun Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısında başkan vekilliğine Nihat Soğuk seçildi