20 Ocak 2022 Perşembe

BİR DÖNEM MİSURA SANDRİC'İ TRANSFER EDEN CANİK BELEDİYESPOR MAÇA TRAMVAYLA GİTTİ

Bir dönem Misura Sandric'i transfer eden Canik Belediyespor maça tramvayla gitti

Samsun'un Süper ligde bulunan tek basketbol takımı olan Canik Belediyespor oyuncularının Beşiktaş maçına tramvayla gitmesi tepkilere neden oldu. Bir dönem Antonija Misura Sandric'i transfer eden Canik Belediyespor'un maça tramvayla gitmesi şaşkınlık yarattı.

05 Ekim 2020 Pazartesi 13:48 SPOR

Samsun'da Basketbol Süper Lig'de mücadele eden Canik Belediyespor oyuncularının Beşiktaş maçına tramvayla gitmesi, takımın içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıları ve sahipsizliğini gözler önüne serdi.


Süper Lig'de hafta sonu potada Beşiktaş  ile karşılaşan Canik Belediyespor bir dönem dünya basketbolunun en güzel kızı seçilen Antonija Misura Sandric ile ünlü basketbol oyuncusu Tuğba Taşçı transferleri ile ses getirmişti. Özellikle bir dönem Hırvat Antonija Misura Sandric transferi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Canik Belediyespor bu oyuncuyu kadrosuna katmak için ciddi paralar harcamıştı. Gelinen noktada ise Canik Belediyespor tüm destekler çekilince hafta sonu Beşiktaş karşılaşmasına tramvayla gitti.

Samsun'un Süper Lig'de bulunan tek basketbol takımı olan Canik Belediyesporlu oyuncuların, Beşiktaş maçına tramvayla gitmesi ise şaşkınlık yarattı. Beşiktaş maçı için bir araç dahi tahsis edilmeyen Canik Belediyespor, Beşiktaş karşılaşmasını ise 112-49 kaybetti. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta KÖYTÜR açıklaması yaptı! KÖYTÜR'ü iflastan kurtarın

Erhan Usta KÖYTÜR açıklaması yaptı! KÖYTÜR'ü iflastan kurtarın