17 Haziran 2021 Perşembe

CELİL SAĞIR, YÜKSEL YILDIRIM'IN EĞİTİM MASRAFI VE JÜBİLE BİLETİ AÇIKLAMASINA CEVAP VERDİ

Celil Sağır, Yüksel Yıldırım'ın eğitim masrafı ve jübile bileti açıklamasına cevap verdi

Samsunspor'un eski futbolcusu Celil Sağır, çocuğunun okul masrafını verdiğini, jübile biletlerini aldığını söyleyen Yüksel Yıldırım'a cevap verdi.

25 Kasım 2019 Pazartesi 23:04 SPOR

Samsunspor'un eski futbolcularından Celil Sağır, Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın kendisi ile ilgili yaptığı açıklamada cevap verdi.


Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında Celil Sağır ile ilgili "Celil'e İsmail başkan kapıyı açtı, kendi istediğim ekiple yola çıkmak istiyorum deyipde bu insanlarla ilişkiyi kestiğimizde Celil'de Serkan'dı Emin'di gazetelerde haberler yapıldı. Celil'in bana yazmadığı kalmadı. Ben Celil'e ne yaptım. Ben bunları hak mı ettim. Ben geçen sene Celil'in çocuğunu okuttum. Her ay burs verdim. Söylemedim ama şimdi söylüyorum. Cenk'in çocuğuna burs verdim. Bu sene Celil çocuğunu okula göndermek için İsmail başkana mesaj attı, İsmail başkan benden rica etti yapmıyorum dedim. Çünkü Celil yediği kabın içine yaptı. Yapmayacaktı. Benim gibi bir iş adamına düşman olması gerekmiyor Celil'in. Bana zarar verme yan tarafta dur. Bu Samsunspor'un sana ihtiyacı olur. Ama bunlar küçük zihniyetliler bizi baltalamak için yola çıktılar. Bunun gibi bir sürü twitter hesabında bunlar yazılıp çizilince bende bir komplo var diyorum." demişti.

Yüksel Yıldırım açıklamasında Celil Sağır'ın çocuğunun okul masraflarını üstlendiğini burs parasını verdiğini belirtirker, jübilesinin biletlerini de aldığını söylemişti.

MAAŞIMDAN KESİLİP ÖDENDİ
Yüksel Yıldırım'ın bu sözleri üzerine gece saatlerinde sosyal medya sayfasından bir açıklama yapan Celil Sağır, Yüksel Yıldırım'ın çocuğunun okul masraflarını üstlendiği yönündeki sözlerini yalanlayan ifadeler kullandı.

Celil Sağır, yaptığı açıklamada, "Benim maaşımdan kesilip ödenen eğitim masrafını bir katkı olarak ve aynı zamanda 30 adet jübile biletinin çoğunu aldım diyecek kadar saptıran Yüksel Yıldırım'ın söylediklerini kamuoyunun takdirine bırakıyorum" dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Hüseyin Akdemir

28 Kasım 2019 Perşembe 11:55

Samsunspor un ekmegini yediniz.Bu takimin sayesinde topçu oldunuz.Özel işlerinizi başka yerde konuşun.Yüksel bey olmasaydı bu takım bal liginde oynardi.Bi rahat birakin adamı işini yapsın. Takıma zarar verecek boş laflarına bi son ver.

Murat

27 Kasım 2019 Çarşamba 22:46

Abicim sen maaşını al okul taksidini kendin öde. Niye okul taksidi maaşından kesiliyor. Demekki burs vermiş adam. Adam mert bir adam, ama zeki. Adamı arpalık görmüşler, papuç pahallı olunca düşman görmüşler. Benim anladığım budur.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım'ın İsmail Uyanık açıklamaları gündem oldu

Yüksel Yıldırım'ın İsmail Uyanık açıklamaları gündem oldu