29 Kasım 2021 Pazartesi

EMİN KAR'A NURİ ASAN TESİSLERİNDE NEDEN TÖREN YAPILMADI? KULÜPTEN AÇIKLAMA VAR

Emin Kar'a Nuri Asan Tesislerinde neden tören yapılmadı? Kulüpten açıklama var

Yılport Samsunspor Kulübü, hayatını kaybeden Emin Kar için Nuri Asan Tesislerinde cenaze töreni yapılmaması ile ilgili yapılan eleştiriler üzerine bir açıklama yaptı.

22 Ekim 2021 Cuma 12:44 SPOR

Samsunspor'un efsane kaptanı ve eski kulüp Başkanı Emin Kar için Nuri Asan Tesislerinde neden cenaze töreni yapılmadı? Yılport Samsunspor Kulübü konuyla ilgili açıklama yaptı.


Yılport Samsunspor Kulübünden yapılan açıklamada hayatını kaybeden Emin Kar için Nuri Asan Tesislerinde neden cenaze yapılmadığı ile ilgili kamuoyuna şu bilgiler verildi.
"Kulübümüz efsane isimlerinden, eski kulüp başkanımız Sayın Emin Kar’ın cenaze törenine ilişkin gerçekle alakası olmayan haber ve yorumlar üzerine bir açıklama yapılması zaruri hale gelmiştir. Cenaze haberini aldığımız sabah saatlerinden itibaren gerek dernek yönetimi gerek Futbol A.Ş. yetkililerimiz tarafından harekete geçilmiş, kulüp tesislerimizde tören yapılması konusunda yurt dışında bulunan Başkanımız Sayın Yüksel Yıldırım'ın da bilgisi ve talimatıyla gerekli tüm hazırlıklar yapılmış, temaslar sağlanmıştır. Ancak tüm girişimlerimize rağmen kulüp tesislerinde tören yapmak maalesef mümkün olmamıştır. Merhum başkanımıza duyduğumuz saygı gereği, yeni polemiklere yol açacak şekilde bu durumun nedenlerini konuşmanın hiç kimseye faydasının olmadığını belirtmek isteriz. Art niyetli, vicdansızca yapılan haber ve yorumları kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz. Bilinmelidir ki büyük kaptanımız, başkanımız Sayın Emin Kar’ın adı en müstesna yerde adına yakışır bir şekilde ebediyen yaşatılacaktır. Bu vesileyle bir kez daha başkanımızı rahmetle anıyor başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine, camiamıza başsağlığı diliyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor'un yeni Teknik Direktörü Fuat Çapa ilk açıklamasını yaptı

Yılport Samsunspor'un yeni Teknik Direktörü Fuat Çapa ilk açıklamasını yaptı