09 Aralık 2019 Pazartesi

ENGİN İPEKOĞLU'NDAN GEORGİOS SAMARAS ELEŞTİRİSİ: PERFORMANS ALAMADIK

Engin İpekoğlu'ndan Georgios Samaras eleştirisi: Performans alamadık

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, 1-1 sona eren İstanbulspor maçının ardından yaptığı açıklamada Georgios Samaras'ı eleştirerek, "Beklediğimiz performansı alamadık" dedi.

25 Kasım 2017 Cumartesi 16:34 SPOR

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, İstanbulspor ile 1-1 biten maçın ardından yaptığı açıklamalarda Yunan futbolcu Georgios Samaras'ı eleştirdi.


Engin İpekoğlu, Samsunspor forması giyen Georgios Samaras ile ilgili İstanbulspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, " Daha fazlasını vermesi gerekiyor. Beklediğimiz performansı alamadık." diye konuştu.

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu maç sonrası yaptığı açıklamada devre arasında transfer yapmaları gerektiğini kaydederek şunları dile getirdi.

"İstanbulspor, atletik özellikleri iyi olan, hücum ve savunma geçişlerini iyi yapan bir takım. Maçtan önce bir puana razı olurdum. Rakibimiz 10 kişi kaldıktan sonra baskılı olmamız gerekirdi, bunu yapamadık. Üretken olamıyoruz. Devre arasına kadar mevcut kadro ile devam edeceğiz. Eğer bir hedefe odaklanmak istiyorsak devre arasında transfer yapmalıyız. Rakip 10 kişi kaldıktan sonra 3 puana yakın olan taraf bizdik."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan Kılıçdaroğlu'nun o sözlerine sert çıktı: Kınıyorum

Çiğdem Karaaslan Kılıçdaroğlu'nun o sözlerine sert çıktı: Kınıyorum