19 Haziran 2019 Çarşamba

ERKURT TUTU İSYAN ETTİ: ÜÇ YILDIR HAKARETE UĞRUYORUM ARTIK YARGIYA GİDECEĞİM

Erkurt Tutu isyan etti: Üç yıldır hakarete uğruyorum artık yargıya gideceğim

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, 3 yıldır hakarete maruz kaldığını açıklayarak, "Bundan sonra yasal yollarla hakkımı arayacağım. Bana ve aileme hakaret eden 7 kişi hakkında geçtiğimiz gün suç durusunda bulundum" dedi.

26 Aralık 2017 Salı 15:36 SPOR

Samsunspor Kulubü Başkanı Erkurt Tutu, kendisi ve ailesine yönelik yapılan hakaretlere tepki göstererek, "Bundan sonra hakaret eden olursa yargıya gideceğim" açıklaması yaptı.


Samsunspor'un sorunlarını çözecek yönetimin iş başına gelmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunu vurgulayan Erkurt Tutu, düzenlediği toplantıda seçime 2 gün kalmasına rağmen halen aday çıkmadığını, genel kurulda aday çıkmaması halinde kulübü divan kuruluna teslim edeceklerini aktardı.

Görevde olduğu 3 yıl boyunca sürekli hakaretlere uğradığını anlatan Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, "Bundan sonra yasal yollarla hakkımı arayacağım. Bana ve aileme hakaret eden 7 kişi hakkında geçtiğimiz gün suç durusunda bulundum. Önümüzdeki süreçte yine hakaret eden olursa yargıya gideceğim." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ziya KUL

26 Aralık 2017 Salı 15:46

Başkan kimse kıymetini bilmiyor.Kayyum muhabbeti olunca senden başka kimse olmuyor ortada.Allah senden razı olsun.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'a yabancı oyuncuların 1 gram katkısı olmadı!

Samsunspor'a yabancı oyuncuların 1 gram katkısı olmadı!