04 Ağustos 2021 Çarşamba

ERTUĞRUL SAĞLAM İMZAYI ATTI! SAMSUNSPOR'A TARİH YAZMAK KUPALARI KALDIRMAK İÇİN GELDİM

Ertuğrul Sağlam imzayı attı! Samsunspor'a tarih yazmak kupaları kaldırmak için geldim

Yılport Samsunspor'un yeni Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, "Yeniden tarih yazmak için, kupaları kaldırmak için buradayım" dedi.

19 Kasım 2019 Salı 13:24 SPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörlük için 5 yıllık kontrat anlaşması yaptığı Ertuğrul Sağlam ile Nuri Asan Tesislerinde sözleşme imzaladı.


Yılport Samsunspor'un yeni Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam için bugün Nuri Asan Tesislerinde imza töreni gerçekleştirildi. İmza törenine katılan Ertuğrul Sağlam'a burada kırmızı beyazlı taraftarlarda destek verdi. İmzaladığı sözleşme ile Yılport Samsunspor Teknik Direktörü olan Ertuğrul Sağlam, imza öncesi yaptığı açıklamalarda, " Yeniden tarih yazmak için buradayım, kupaları kaldırmak için buradayım.  İşimiz kolay değil kolay olmayacak ama sabırlı olacağız güçlü olacağız, birbirimize karşı samimi olacağız. Birbirimize güveneceğiz. Bugün tarihi başarı hikayemizin ilk sayfasını yazıyoruz. Yılport Samsunspor'un süper ligin 6'ınci şampiyonu olması hedefi ile buradayım. Bu bir meydan okumadır. Büyük Samsunsporun taraftarının desteği ile birbirimize güveneceğiz çok çalışacağız birlikte başaracağız." dedi.

Konuşmaların ardından Ertuğrul Sağlam'a doğum günü nedeniyle Samsunspor'da giydiği forma hediye edilirken, Sağlam için imza töreninde ayrıca doğum günü pastası da kesildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ertuğrul Sağlam'ın hedefi Samsunspor'u Süper Ligin 6'ıncı şampiyonu yapmak

Ertuğrul Sağlam'ın hedefi Samsunspor'u Süper Ligin 6'ıncı şampiyonu yapmak