26 Kasım 2020 Perşembe

SON DAKİKA

ERTUĞRUL SAĞLAM SAMSUN VALİSİ KAYMAK VE BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI DEMİR'İ ZİYARET ETTİ

Ertuğrul Sağlam Samsun Valisi Kaymak ve Büyükşehir Başkanı Demir'i ziyaret etti

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü ve kulüp yöneticileri Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret etti.

03 Aralık 2019 Salı 15:38 SPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e gerçekleştirdiği ziyarette, Samsunspor'a destek mesajları geldi.


Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Yılport Samsunspor A. Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Erkanat, Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar ve Yılport Samsunspor A. Ş. Kulüp Müdürü Soner Soykan, Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret etti.Ziyaretlerin ardından Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Vali Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e isimlerinin yazılı olduğu 55 numaralı Samsunspor forması hediye etti. Samsun Valisi Osman Kaymak ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ertuğrul Sağlam ve beraberindeki kulüp yöneticilerinin gerçekleştirdiği ziyarette Samsunspor'a her zaman destek olacaklarını söyledi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci, tekerlekli sandalyeye oturdu engellilerle masa tenisi oynadı

Cemil Deveci, tekerlekli sandalyeye oturdu engellilerle masa tenisi oynadı