17 Ocak 2021 Pazar

FLAŞ SAMSUNSPOR AÇIKLAMASI! HODRİ MEYDAN

Flaş Samsunspor açıklaması! Hodri meydan

Samsunspor ile ilgili Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'den flaş açıklamalar geldi.

08 Haziran 2020 Pazartesi 18:21 SPOR

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'den flaş Samsunspor açıklamaları geldi.


Canik ilçesinde bulunan Millet Bahçesine Samsunspor Anıtı'nın yapılmadığı ile ilgili kendisini hedef alan eleştiriler sert çıkan Mustafa Demir, 20 Ocak kazasının 31 yıl önce yaşandığını kendisinin ise başkanlık makamında 14 aydır görevde bulunduğunu belirterek, 31 yıldır o anıtı neden yapmadılar" diye sordu.

Canik ilçesinde yer alan Millet Bahçesine Samsunspor Anıtını yapacaklarını söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Anıtı yapmakta bize nasip olacak" dedi.Samsunspor Anıtı üzerinden kendisinin hedef alınması ile ilgili de sert açıklamalar yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Demir,  şunları dile getirdi.
"Samsunspor Anıtı ile ilgiil biz çalışmayı yaptık. Samsunspor'u gündeme getirenler eğer bu konuya bizim bakışımızda bir problem olduğunu iddia ediyorlarsa hodri meydan. Bunu ifade edenlerin  Samsunsporlu olduklarını ve Samsun'u sevdiklerini düşünmüyorum. Samsunspor kimin zamanında Süper Lige çıktı. O gün verdiğimiz emekleri hepiniz biliyorsunuz. Yazsanıza. Samsunspor bu ülkenin en önemli markasıdır. Kaza olalı 31 yıl oldu. Biz görevi alalı 14 ay oldu. Bunu da kazandıracağız. 31 yıl neredeydiler." 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Canik'te yapılacak 698 konutluk Şehr-i Bahçe projesinin detayları açıklandı

Samsun Canik'te yapılacak 698 konutluk Şehr-i Bahçe projesinin detayları açıklandı