17 Haziran 2021 Perşembe

İRFAN BUZ'DAN 5-0'LIK GALİBİYET AÇIKLAMASI! ŞAMPİYONLUĞU ÇOK İSTİYORUZ

İrfan Buz'dan 5-0'lık galibiyet açıklaması! Şampiyonluğu çok istiyoruz

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, 5-0 galibiyetle sona eren Tarsus İdman Yurdu maçının ardından kırmızı beyazlı taraftarlara seslenerek, "Takımlarını desteklesin ve inansınlar. Gerisi gelecektir" dedi.

21 Eylül 2019 Cumartesi 22:55 SPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, 5-0 kazandıkları Tarsus İdman Yurdu maçını değerlendirerek, "Muvaffak olup şampiyonluğu göreceğiz. Şampiyonluğu ben ve futbolcularım da çok istiyor" dedi.

 
Tarsus İdmanyurdu karşısında 5-0 galip geldikleri için mutlu olduklarını belirten Yılport Samsunspor teknik Direktörü İrfan Buz, “Bugün önemli bir müsabakaya çıktık. Tarsus İdman Yurdu geçen hafta kendi sahalarında kazanmıştı. Bizim açımızdan beraberlikten sonra bu maç çok önemliydi. Bunu telafi etmek istiyorduk. Bugün 5-0 kazandık. Takımımız saha zeminine rağmen doğru ve iyi futbol oynayarak kazandı. Takımımızı tebrik ediyorum. Yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan İrfan Buz, “Buraya geldiğimde hedefimizin olduğunu, ne olursa olsun bu ligden çıkmak istediğimizi söylüyordum. Son 20 dakikada fiziksel anlamda ayakta durabilen bir takım vardı. Samsunspor iyi futbolculara sahip bir takım. Doğru yolda gidecektir. Burada bazen güvensizlik olabiliyor. Bugün 5-0 kazandık göklerde, geçen hafta 2-2 kaldık yerin dibinde olduk. Böyle istikrar sağlanmaz. Futbolcularımız da geçen hafta üzülmüştü. Bizim desteğe ve inanca ihtiyacımız var. Samsunspor taraftarı şunu bilsin, bu futbolcular her şeyini ortaya koyacaktır. Bizde inşallah muvaffak olup şampiyonluğu göreceğiz. Şampiyonluğu ben ve futbolcularım da çok istiyor. Büyük taraftarlarımızdan istikrarlı bir şekilde destek bekliyoruz. Takımlarını desteklesin ve inansınlar. Gerisi gelecektir” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor'un 5-0 kazandığı Tarsus İdman Yurdu maçının golleri ve özeti

Yılport Samsunspor'un 5-0 kazandığı Tarsus İdman Yurdu maçının golleri ve özeti