24 Nisan 2019 Çarşamba

İSMAİL UYANIK 3-0'LIK YENİLGİ İÇİN ÖZÜR DİLEDİ SAMSUNLULARDAN HELALLİK İSTEDİ

İsmail Uyanık 3-0'lık yenilgi için özür diledi Samsunlulardan helallik istedi

Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, Sancaktepe Belediyespor karşısında alınan 3-0'lık yenilgi ile ilgili yaptığı açıklamada, Samsunlulardan özür dileyerek, helallik istedi.

17 Eylül 2018 Pazartesi 17:52 SPOR

Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, 3-0'lık Sancaktepe Belediyespor yenilgisi sonrası yaptığı açıklamada Samsunlulardan özür dileyerek kırmızı beyazlı taraftarların gönlünde yine taht kurdu.


Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, 3-0 yenilgi ile sonuçlanan Sancaktepe Belediyespor maçı ile ilgili açıklamasında, futbolcuları gereksiz bir baskı altına soktuklarını belirterek,  "Daha takım olmadan tanımadığımız bir ligde, camiamıza moral verici söylemlerle beklentileri yükselttim. Zaten rakiplerimizin hedefindeydik, bu söylemlerle hedefi daha da yükselterek, kendi futbolcularımızı da gereksiz bir baskı altına soktuk. Teknik ekibim de bu sözümü yalnız bırakmamak için aynı dili kullanmak zorunda kaldı. Erken gelen bu uyarı, çok üzüntü verici şekilde oldu. Dolayısıyla aldığımız mağlubiyet nedeniyle üzdüğümüz 2 milyon Samsunludan helallik istiyorum" dedi.

İsmail Uyanık yaptığı açıklamada ayrıca şunları dile getirdi.
"Şunun bilinmesini isterim; Bu organizasyonun henüz daha başındayız. Kalan 31 hafta boyunca, sonuna kadar bu mücadelenin içinde olacağız. Gerisi ya nasip! İsmail Uyanık olarak; erken beklentilere sokarak üzdüğüm Samsunsporlulara bu mesajı vermek istedim. Umarım bu tür üzüntüleri daha fazla yaşamayız."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da market açan seri katilin at ve eşek eti sattığı iddiasına açıklama geldi

Samsun'da market açan seri katilin at ve eşek eti sattığı iddiasına açıklama geldi