19 Eylül 2019 Perşembe

İSMAİL UYANIK: SAMSUNSPOR'UN ŞANLI ATATÜRK ARMASI DEĞİŞMEZ

İsmail Uyanık: Samsunspor'un şanlı Atatürk arması değişmez

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı İsmail Uyanık, kulübün Atatürklü armasının değişeceği yönünde ki söylentilere net cevap vererek, "Şanlı Atatürk arması değişmez" dedi.

29 Ağustos 2018 Çarşamba 13:58 SPOR

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı İsmail Uyanık, Nuri Asan Tesislerinde basın toplantısı düzenleyerek takımın durumu ve kulübün içinde bulunduğu sorunlara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.


YılPort Samsunspor A.Ş Başkanı İsmail Uyanık, Nuri Asan Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında Yılport'un kulübe sponsor olması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Samsunspor A.Ş Başkanı Uyanık yaptığı açıklamada, bu yıl takıma Yılport'un sponsor olduğunu belirterek, "Başka senelerde Metro olur Yeşilyurt olur. İsmimiz, armamız değişmeyecek" dedi.Toplantıda basın mensuplarının yönetici alacaklarına ilişkin sorularını da yanıtlayan İsmail Uyanık, "Yönetici borçları kangren olmuş bir konu. Her gelen sanki Kazım Yılmaz borcu affederse Samsunspor kurtulacakmış gibi topuyla tüfeğiyle bütün Samsun Kazım başkanın üstüne yürümüş on da bir refleks oluşmuş. 3'üncü ligde bir gelirimiz yok. Oturduğumuz zaman konuştuğumuz zaman bir noktaya varacağımızı düşünüyorum. Hiç bir arkadaşımızın kötü niyetli olacağını düşünmüyorum. Bizim açımızdan rahatsız edici borçlar listesinde yönetici borçları görünmüyor." diye konuştu.Yılport'un sponsor isim olarak alınmasına yönelik eleştirilere de yanıt veren Samsunspor A.Ş Başkanı İsmail Uyanık, şunları dile getirdi.
"Sponsor isim almayacağız diye bir şey söylemedim. Nasıl formaya reklam alıyorsak, kulüpler bir anlaşma kapsamında sponsor alıyor. Biz bu takımı iflas ettirdik, başkalarının borcunu ödemiyoruz. Cingözlük yapıyoruz başka bir kulüp kurup yürümeyeceğiz dedik. Reklam almak için herkesin departmanlar kurduğu bir dönemde bu iyi bir şeyse bizde reklam alırız. İsmimizin başına ve sonuna parayı verdikten sonra Yeşilyurt olabilir, Metro Samsunspor olabilir Yılport Samsunspor olabilir. Bunlar bir bedel karşılığı yapılacak anlaşmalardır. Bizim ismimiz,  armamız değişmeyecek. Samsunspor'un ismi, rengi ve arması değişmez. Şanlı Atatürk arması değişmez." 
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İsmail Uyanık'tan Yüksel Yıldırım açıklaması! Kimse aramıza nifak sokmaya çalışmasın

İsmail Uyanık'tan Yüksel Yıldırım açıklaması! Kimse aramıza nifak sokmaya çalışmasın