05 Ağustos 2020 Çarşamba

İSMET TAŞDEMİR, YILPORT SAMSUNSPOR'UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ OLDU

İsmet Taşdemir, Yılport Samsunspor'un yeni teknik direktörü oldu

Yılport Samsunspor'da görevinden ayrılan Teknik Direktör Taner Taşkın'ın yerine İsmet Taşdemir geldi. İsmet Taşdemir, Yılport Samsunspor'un yeni teknik direktörü oldu.

29 Ocak 2019 Salı 13:57 SPOR

Yılport Samsunspor, Teknik Direktör Taner Taşkın ile yolları ayırdıktan sonra İsmet Taşdemir ile anlaştı. Yılport Samsunspor'un yeni teknik direktörü İsmet Taşdemir, Nuri Asan Tesislerinde düzenlenen sözleşme töreninde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.


Yılport Samsunspor'un yeni teknik direktörü İsmet Taşdemir, yaptığı açıklamada “17’de 17, 15’te 15 bu takımın yapamayacağı şeyler değil. Ama bize 
hedefe götürecek puanlar bizim için önemli. An gelecek bir puana  ihtiyacımız olacak. An gelecek bir gole ihtiyacımız olacak. Dolayısıyla  bizim için her maç önemli. Geride 15 maç var. Bizi şampiyon yapacak  puanların hesabına düşelim. Sonuçlar maçlar ve mücadeleler sahada  yapılıyor. Dolayısıyla biz oraya kitlenelim. 15’te 15 gibi bir söylemim  yok. Bizi şampiyonluğa götürecek puan ya da puanlar neyse biz onları  almanın derdine düşeceğiz” diye konuştu.

Takıma bir tane oyuncu istediğini ifade eden İsmet Taşdemir, “Takıma bir  tane oyuncu istiyorum. Alabilirsek onu da alıp transferi kapatmayı  düşünüyorum. Mevki ya da oyuncu ismini söylemek istemiyorum. Bir oyuncu arkadaşımızla ilgileniyoruz. Onu da alırsak transferi kapatacağız”  şeklinde konuştu.

Takımın bir parçası olduğunu ifade eden İsmet Taşdemir, “Devre  arasındaki kampta gelmeyi bende isterdim ama biz şimdi bundan sonraki zaman dilimine bakacağız. Oyuncuların büyük bir kısmını daha öncesinden  tanıyorum. Bazı oyuncuların 1’inci ligde oyunlarını çok seyretmiştim.  Ama çalışmadan hiçbir şey söyleyemem. Ben zor bir yükün altına girdiğime  inanmıyorum. Dolayısıyla gittiğimiz yolda zorluklar, sevinçler ve 
üzüntüler de olacak. Bunların bir ve birlik olduğumuz sürece üstesinden  geliriz. Ben buranın bir parçasıyım. Kendimi öyle hissediyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da market sahibi hırsız diye fotoğrafını yayınladığı kişi tarafından bıçaklandı

Samsun'da market sahibi hırsız diye fotoğrafını yayınladığı kişi tarafından bıçaklandı