20 Eylül 2021 Pazartesi

PETKOVİÇ KOVULDU İDDİASINA SAMSUNSPOR ESKİ BAŞKANI KAZIM YILMAZ'DAN YANIT

Petkoviç kovuldu iddiasına Samsunspor eski başkanı Kazım Yılmaz'dan yanıt

Samsunspor Kulübü eski Başkanı Kazım Yılmaz, Vladimir Petkovic'in Samsunspor'dan kovulduğu yönündeki iddiaya açıklama yaparak yanıt verdi.

29 Haziran 2021 Salı 18:24 SPOR

Samsunspor'un eski Başkanı Kazım Yılmaz’dan Teknik Direktör Vladimir Petkovic'in kovulduğu iddiasına yanıt.


Samsunspor'un eski başkanı Kazım Yılmaz, İsviçre milli takımının Teknik Direktörü Vladimir Petkovic’in Samsunspor’dan kovulduğu haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

GETİRMEK İÇİN ÇOK UĞRAŞTIK 
Eski başkan Kazım Yılmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, bu iddiaların doğru olmadığını belirterek," Young Boys takımını çalıştıran Sayın Viladimir Petrovic'i o dönem Samsunspor getirmek için çok çaba harcadık. Büyük uğraşlar sonucu ikna ederek takımın başına getirdik. 2011 yılında bir yıl opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzaladık. Kariyerine bakıldığında Dünya'nın sayılı teknik adamlarından birisi" dedi.

PETKOVİC İLE HALEN GÖRÜŞÜRÜZ 
Görevi süresince hiçbir zaman Petkovic'in işine karışmadıklarını da ifade eden Yılmaz, "Bazı çevrelerce hocamızın üzerinde baskı vardı. Hocamız ayrılmak istediğini belirtti. Karşılıklı konuştuk ve dostane bir şekilde ayrıldık. Kesinlikle kovmak gibi bir düşüncemiz olmadı. Sayın Petkovic ile dostluğumuz devam ediyor. Fırsat buldukça ailece görüşüyoruz. Kovuldu haberleri tamamen asızdır. Sayın Petrovic'in kupayı almasını canı gönülden istiyorum"diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor Alt Yapı Tesisi için Fuat Köktaş Bakan Kasapoğlu ile görüştü

Samsunspor Alt Yapı Tesisi için Fuat Köktaş Bakan Kasapoğlu ile görüştü