25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GOLF SAHASINI TÜRKİYE GOLF FEDERASYONUNA KİRALAYACAK

Samsun Büyükşehir Belediyesi golf sahasını Türkiye Golf Federasyonuna kiralayacak

Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan ve ciddi maliyeti bulunan Golf Sahası, 5 yıllığına Türkiye Golf Federasyonuna kiralanacak.

19 Ağustos 2019 Pazartesi 18:54 SPOR

Samsun'da bulunan Golf Sahası, Samsun Büyükşehir Belediyesine ciddi maliyetler oluşturduğu gerekçesi ile Türkiye Golf Federasyonuna kiralanacak.


Samsun Büyükşehir Belediyesine ait olan Batı Park alanında yer alan Golf Sahası Tesisleri yapıldığı günden bu yana eleştilmiş, belediyeye ciddi külfet oluşturduğu dile getirilmişti. 

Resmi açılışı 15 Temmuz 2016 tarihinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve dönemin Gençlik ve Spor Bakanı olan Akif Çağatay Kılıç'ın katılımı ile yapılan Samsun Golf Tesisleri, bu zamana kadar çeşitli turnuvalara da ev sahipliği yaptı.

Samsun'a ciddi anlamda prestij sağladığı dile getirilen Golf Sahasının Samsun Büyükşehir Belediyesine ciddi maliyetinin olduğu, Türkiye Golf Federasyonuna yapılacak kiralama ile belediyenin 2 milyon liralık yükten kurtulacağı gündeme geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Belediyeci

20 Ağustos 2019 Salı 11:16

Şimdiden görür gibiyim. Faiş fiyat artışları, insanlar gitmeyecek sonra belediyeye geri devredilecek. İnşallah yanılırız. 155

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da drift yapan gencin kafasına polis copla vurdu

Samsun'da drift yapan gencin kafasına polis copla vurdu