25 Nisan 2019 Perşembe

SAMSUN GÖRME ENGELLİLER KULÜBÜ ÜYELERİ SAMSUNSPOR YARDIM HESABINA PARA YATIRDI

Samsun Görme Engelliler Kulübü üyeleri Samsunspor yardım hesabına para yatırdı

Samsun'da Görme Engelliler Spor Kulübü üyeleri, Samsun Valiliği tarafından Samsunspor için açılan yardım hesabına 55'er lira para yatırarak kırmızı beyazlı takımlarına destek oldu.

10 Şubat 2018 Cumartesi 19:02 SPOR

Samsun'da 5'i milli 50 sporcusu bulunan Görme Engelliler Kulübü üyeleri, Samsunspor yardım hesabına para yatırarak takdir topladı. 


Samsun'da atletizm, satranç, judo, golbol ve futsal branşlarında görme engellilerin spor yapması için 2004 yılında kurulan ve 5'i milli 50 sporcusu bulunan Samsun Görme Engelliler Spor Kulübü, Samsun Valiliğinin Samsunspor için başlattığı yardım kampanyasına katılarak bağışta bulundu.

Samsun Görme Engelliler Kulüp Başkanı Murat Fırat, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Samsunspor'un kentin markası olduğunu, toplumun her kesiminin sahip çıkması gerektiğini söyledi. Samsunspor'un yaşatılması için her kesimin destek vermesini istediklerini dile getiren Samsun Görme Engelliler Kulüp Başkanı Murat Fırat, "Görme engelliler olarak gören gözlere örnek olmak istedik. Vatandaşlarımızın kulübün içinde bulunduğu sıkıntılı durumu görmezlikten gelmemesini istiyoruz. Bunun için kampanyaya katılarak sembolik olarak 55'er lira bağışta bulunuyoruz." diye konuştu.Görme Engelliler Kulüp Başkanı Fırat, Samsunspor'un iç saha maçlarını da sürekli takip ettiklerini anlatarak, "Tribündeki yerimizi alarak takımımıza sahip çıkıyoruz. Belki saha içinde yaşananları tam olarak görmüyoruz ama yanımızda bulunan gören gözlerden saha içinde yaşananları bize anlatmasını istiyoruz. Samsunspor iyi sonuçlar aldığında büyük mutluluk yaşıyoruz." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Halil İbrahim turan

28 Mart 2018 Çarşamba 11:48

Halil İbrahim turan passolig kart gelmedi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a Afrin'den acı haber! Şehidin var Samsun

Samsun'a Afrin'den acı haber! Şehidin var Samsun