17 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN SÜPER AMATÖR LİGDE HAVZA BELEDİYESPOR ŞAMPİYONLUĞUNU İLAN ETTİ

Samsun Süper Amatör Ligde Havza Belediyespor şampiyonluğunu ilan etti

Samsun Süper Amatör Ligde mücadele eden ve ligin bitmesine iki hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Bölgesel Amatör Lige (BAL) yükselen Havza Belediyespor'un futbolcuları kutlama yaptı

28 Mart 2018 Çarşamba 22:37 SPOR

Samsunda oynanan maçta Spoland Futbol Kulübünü 2-1 yenen Havza Belediyespor ligin bitmesine iki hafta kala Süper Amatör Ligde şampiyonluğunu ilan ederek Bölgesel Amatör Lige yükseldşampiyonluğu kutladı.


Samsun Süper Amatör Ligde Spoland yenerek şampiyonluğunu ilan eden Havza Belediyespor futbolcuları ve yöneticileri, Havzalılar tarafından karışlandı. Havza ilçesinde şampiyonluk konvoyu yapan Havza Belediyespor futbolcuları ve taraftarları şehir turunun ardından Havza Mehmetçik Meydanında şampiyonluk kutlaması yaptı.

Şampiyonluk kutlamasında bir konuşma yapan Havza Belediyespor Başkanı Aziz Pekşen başarıda takımdaki birlik ruhunun önemine dikkat çekerek, “Yakalanan başarıda oyuncularımız kadar bizlere destek olanlarında katkısı büyük. Havza Belediyemizin ve Başkanımızın Murat İkiz ve bir çok kişinin bu başarıda payı çok büyük, herkese teşekkür ediyorum. Şehrimize hayırlı olsun. Tarihi birileri yazar, birileri yaşar, birileride okur. Biz tarih yazdık. Lig başında işimiz çok zor ama hedefiiz şampiyonluk dedik ve şampiyton olarak yeniden BAL’a yükseldik. Bu yolda bizi eleştirenler oldu. İşte takım işte kulup konuşma ile olmuyor. Takıma sahip çıkacak olan var ise buyursun gelsin biz görevi devrederiz. İnşallah hedef 3. Lig. Tüm futbolcularımızı ve teknik ekibi kutluyorum.” dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise “Bugün çok mutluyuz. Havza Belediyesi olarak her zaman Havza Belediyespor’un yanındayız ve destekçisi olacağız. İlçemize yaşattıkları mutluluktan ötürü kendilerini kutluyor ve yollarında başarılar diliyorum. İnşallah önümüzdeki sene 3. Lg sevinçinide burada aynı şekilde kutlarız.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından şampiyonluk kupasını hep birlikte kaldıran Kulup Başkanı Pekşen ve Belediye Başkanı Murat İkiz futbolcularına madalyalarını takdılar.

Kutlama programına Havza Belediye Başkanı urat İkiz, Havza Ak Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, CHP ilçe Başkanı Ertaş Çoban, Saadet Partisi İlçe Başkanı Saffet Ergin ve çok sayıda taraftar katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafları ile mesajı verdi

Yusuf Ziya Yılmaz Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafları ile mesajı verdi