27 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN YENİ 19 MAYIS STADI İÇİN YÜKSEL YILDIRIM 'LEŞ' DEDİ

Samsun yeni 19 Mayıs Stadı için Yüksel Yıldırım 'Leş' dedi

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, gerçekleştirdiği Zoom toplantısında Tekkeköy ilçesinde bulunan yeni 19 Mayıs Stadı için açtı ağzını yumdu gözünü.

09 Ocak 2022 Pazar 19:09 SPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, yeni 19 Mayıs Stadı için "Leş" dedi.


Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılan yeni 19 Mayıs Stadını yapan yüklenici firmayı eleştiren Yüksel Yıldırım, basın mensuplarının katılımı ile gerçekleştirdiği Zoom toplantısında, önemli açıklamalarda bulundu.

Samsunspor taraftarının merak ettiği yeni transferlerin yanı sıra, yapılan transferler, kulüp yönetimi ve bir çok konuda açıklamalar yapan Yüksel Yıldırım, yeni 19 Mayıs Stadı için de dikkat çekici ifadeler kullandı.

Tekkeköy ilçesinde bulunan yeni 19 Mayıs Stadı'nda oynanan maçlarda, taraftar biletlerinin stat kirası ve stadın diğer masraflarına gittiğini söyleyen Yüksel Yıldırım, yalnız bırakılmaktan şikayet etti. Yeni 19 Mayıs Stadı için "Leş" diyen Yüksel Yıldırım, stadın soğutucu sistemlerinin çalışmadığını ve çimlerinde de sorun olduğunu kaydederek, "Bunları Yüksel Yıldırım yapsın diyorlar" dedi.

Yılport Samsunspor Kulübünde 120 kişinin çalıştığını ve ekonomik krize rağmen hiç bir çalışanın maaşında gecikme yaşanmadığını belirten Yıldırım, açıklamasında kendisine destek verilmediğinin altını çizdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Sadecetepki

10 Ocak 2022 Pazartesi 13:42

Başkan başarısızlığını sağa sola saldırarak kapatmak istiyor gibi sanki.izmir'den izliyorum kulünümü. Zannedersem de oyuncular üzerinde agresif bir unsur gibi gözüküyor, motivasyon bozucu bir havası var. Param var şehrin sahibiyim havasında sanki. Göreceğiz bakalım.

serdar

09 Ocak 2022 Pazar 18:19

Bence tepeye çıkana kadar, fotoğraf çektirirken bile yanındakilere dikkat etmelisin.Ve Siyaset , şike vs....konularına hiç girmeyip don kişotluk yapmayıp siyasi davranmalısın. Yani Siyaset yapmayıp , siyasi davranmalısın.Zirveye çıktıktan sonra herşey de serbestsin .Bu Samsunspor sevdası iddialara göre Samsun da bir valiyi bile yedi.Bem değil kahvehaneler de millet söylüyor.Adam samsunsporun zor anlarında şehrin akil heyetleri bir araya getirmeye çalışırken merkeze çekildi diye konuşuluyor

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım açıkladı! Bıraktıkları vergi borçlarını ödemekten anam ağladı

Yüksel Yıldırım açıkladı! Bıraktıkları vergi borçlarını ödemekten anam ağladı