20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA KARASAMSUNSPOR'UN GENÇ YILDIZI HÜSEYİN CAN TEKİNARSLAN MESSİ'Yİ ARATMIYOR

Samsun'da Karasamsunspor'un genç yıldızı Hüseyin Can Tekinarslan Messi'yi aratmıyor

Samsun'da KaraSamsunspor'un genç yıldızı Hüseyin Can Tekinarslan Messi'yi aratmıyor. Samsun'da amatör ligde top koşturan 19 yaşındaki Hüseyin Can Tekinarslan yeşil sahalarda geleceğin yıldızı olmaya aday..

28 Aralık 2018 Cuma 14:32 SPOR

Samsun'da futbol’a küçük yaşlarda başlayan Samsunlu futbolcu, Hüseyin Can Tekinarslan, bir yıldız gibi sahalarda parlıyor.


Samsun'da Karasamsunspor’da amatör ligde top koşturan 19 yaşındaki yıldız futbolcuyu, tüm takımlar renklerine katmak için peşinde koşuyor.  

DOĞUŞTAN YETENEKLİ
5 yaşından beri futbola olan özel merakı ve yetenekleri ile küçük yaştan itibaren çevresinin dikkatini çeken Hüseyin Tekinarslan, 2010 yılından bugüne lisanslı futbolcu olarak 8 yıldır orta sahada ofansif oyun kurucu olarak göz dolduruyor. Kendisine hayran bırakan futboluyla doğuştan yetenekli oyuncu Tekinarslan, 2 yıl Fenerspor’da futbol oynadıktan sonra transfer olduğu Kadıköyspor’da 7 yıl boyunca birçok karşılaşmada Samsun Şampiyonluğu ile U-17 liginde Türkiye ikinciliği yaşadı.

“FUTBOL BENİM HAYATIM”
U-19 Liginde kaptanlık yaptıktan sonra son olarak Karasamsunspor’da top koşturan yıldız futbolcu Hüseyin Can Tekinarslan, “ Küçük yaşlarda özel ilgim ve merakımla başladığım futbolu ailemin ve yakın çevremin desteği ile sürdürdüm Futbol, benim hayatımın her köşesinde. Samsun’da 2010 yılında lisanslı olarak sürdürdüğüm futbol hayatımda oynadığım külüplerde, birçok şampiyonluk yaşayarak ülke genelinde önemli dereceler elde ettik. En büyük isteğim, bundan sonraki hayatımda daha büyük liglerde ve büyük takımlarda futbol oynamak” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkan Taner Tekin, istifa eden meclis üyesine imalı gönderme yaptı

MHP Samsun İl Başkan Taner Tekin, istifa eden meclis üyesine imalı gönderme yaptı