02 Aralık 2021 Perşembe

SAMSUN'DA MERHUM EMİN KAR ADINA CANİK İLÇESİNDE FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENDİ

Samsun'da merhum Emin Kar adına Canik ilçesinde futbol turnuvası düzenlendi

Samsun'da bir süre önce yaşamını yitiren Samsunspor'un efsane kaptanı merhum Emin Kar adına Canik ilçesinde futbol turnuvası düzenlendi.

24 Kasım 2021 Çarşamba 12:45 SPOR

Samsun'da Canik ilçesinde bulunan Gaziosmanpaşa Pınarspor Kulübünde 'Emin Kar Mahalleler Arası Futbol Turnuvası' gerçekleştirildi.


Samsunspor Kulübünün eski futbolcusu ve eski kulüp başkanı olan merhum Emin Kar adına düzenlenen futbol turnuvasına Canik ilçesindeki mahalle futbol takımları katıldı. 32 mahalle takımının katıldığı turnuvanın final maçı ise Uludağ Çakır Kardeşler ve Toptepe Güvercin Severler arasında oynandı. Final maçını 2-0'lık skorla kazanan Uludağ Çakır Kardeşler takımı Emin Kar Mahalleler Arası Futbol Turnuvasının birincisi oldu.

'Emin Kar Mahalleler Arası Futbol Turnuvası' final maçını Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik Kaymakamı Mahmut Halal, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, MHP Canik İlçe Başkanı Süleyman Baltacı, Canik Belediyesi MHP Meclis üyesi Musa Sarı, mali müşavir Hüseyin Toptan, iş adamları Yılmaz Bileceki, Muzaffer Türkdönmez ve spor severler izledi. Final maçı sonrası turnuvaya katkı verenlere plaketler takdim edilirken, merhum Emin Kar adına ise plaket, Kar ailesinin yakın dostu olan Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Derneği Başkanı ve Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı olan Aykut Çepni'ye verildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Naim Süleymanoğlu'nun 1986 yılında Samsun'a uzanan Türkiye'ye kaçırılış öyküsü

Naim Süleymanoğlu'nun 1986 yılında Samsun'a uzanan Türkiye'ye kaçırılış öyküsü