26 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA SÜPER AMATÖR LİG MAÇINDA İKİ FUTBOLCU HAKEME SALDIRDI

Samsun'da Süper Amatör Lig maçında iki futbolcu hakeme saldırdı

Samsun'da Sporland ile Cedit Ilıcaspor arasında oynanan Süper Amatör Lig maçında Cedit Ilıcasporlu futbolcular Yusuf Doğan ve Murat Meral orta hakem Teksen Eker'e saldırdı.

03 Kasım 2017 Cuma 18:37 SPOR

Samsun'da oynanan Sporland ile Cedit Ilıcaspor arasındaki Süper Amatör Lig maçı, hakeme yapılan saldırı nedeni ile tatil edildi. Maçta, Cedit Ilıcasporlu futbolcular Yusuf Doğan ve Murat Meral, hakem Teksen Eker'e saldırdı.


Samsun Süper Amatör Futbol Ligi'nin 2. haftasında Sporland ile Cedit Ilıcaspor, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sahasında karşılaştı. Sporland'ın 3-2 üstünlüğü ile devam eden karşılaşma, 75. dakikada Cedit Ilıcasporlu futbolcular Yusuf Doğan ve Murat Meral'in orta hakem Teksen Eker'e fiili saldırıda bulunması nedeniyle tatil edildi.

Eker, darp raporu alarak Yusuf Doğan ve Murat Meral'den şikayetçi oldu.

Karşılaşmanın skorunu ve futbolculara verilecek cezayı belirlemek için toplanan Samsun Futbol İl Disiplin Kurulu, Sporland'ı 3-0 hükmen galip ilan etti.

Hakem ve gözlemci raporunu değerlendiren kurul, futbolcular Yusuf ve Murat'a da resmi müsabakalardan 35'er maç men cezası verildiğini açıkladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Ladik ilçesinde köylüler o ormanı Kutsal Orman ilan ettiler

Samsun'un Ladik ilçesinde köylüler o ormanı Kutsal Orman ilan ettiler