20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUNSPOR BAŞKANI ERKURT TUTU'YA BAKANIN ÖNÜNDE NASIL DİZ ÇÖKERSİN TEPKİSİ

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'ya bakanın önünde nasıl diz çökersin tepkisi

Samsunspor olağanüstü kongresinde, kongre üyesi İzzet Altuntaş, Erkurt Tutu'ya sert çıkarak, "Bir bakanın önünde nasıl diz çökersin" diye sordu.

28 Aralık 2017 Perşembe 17:13 SPOR

Samsunspor olağanüstü kongresinde konuşan kongre üyesi İzzet Altuntaş, divan kurulunun kongreyi yanlış yönettiğini söyleyerek duruma müdahale etti. İzzet Altuntaş, divan kuruluna itiraz ederek, kongre sürecinin yanlış yürütüldüğünü söyledi.


Samsunspor kongre üyesi İzzet Altuntaş, kürsüden yaptığı konuşmasında ise Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'ya da sert çıkarak, "Erkurt Tutu'ya şunu sormak istiyorum bir bakanın önünde diz çökmesini asla kabul edemiyorum. Samsunspor Kulübü Başkanı hiç kimsenin önünde diz çökemez" dedi.

KARA PARA AKLANIYOR İDDİASI

Samsunspor kongre üyesi  Altuntaş, olağanüstü kongrenin yapıldığı salonda gerçekleştirdiği konuşma da ilginiç bir iddiada da bulunarak, "Samsunspor'a yardım yapıyorum diye bazı isimlerin kara para akladığını düşünüyorum" dedi. 

Samsunspor'un bugün yapılan ve şuan devam eden olağanüstü kongresine şehri yönetenlerin katılmamasını da eleştiren İzzet Altuntaş, şunları dile getirdi.

"Olağanüstü kongreler yeni tüzük ile yapılmaz, bir önceki kongre nasıl yapılmışsa hangi üyelerle yapılmışsa o şekilde yapılır.  Körler sağırlar birbirini ağırlar politikası yapılmamalı. Bu nedenle diyorum ki sorunlar ortaya çıksın. Buraya ileri gelenler gelmediyse burada bir kurgunun olduğu ortadadır.  Erkurt Tutu'ya şunu sormak istiyorum bir bakanın önünde diz çökmesini kabul edemiyorum. Samsunspor Kulübü Başkanı hiç kimsenin önünde diz çökemez.  samsunspor'a yardım yapıyorum diye bazı isimlerin kara para akladığını düşünüyorum. Hiç bir kongre böyle hafta içi akşam saati olmaz. Bu şeytani bir düşüncedir"

İzzet Altuntaş'ın şeytani düşünce sözünü tamamlayıp kürsüde ki konuşmasını sonlandırması sonrası ise solanda gerilim yaşandı. Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, oturduğu yerden kalkarak, kürsüye yürüdü. Divan Kurulu Başkanı, Erkurt Tutu'yu yerine oturması için davet ederken, Tutu kürsüye gelerek İzzet UAltuntaş'a 'Şeytani bir düşünce 'sözü nedeni ile tepki gösterdi. Erkurt Tutu divanın uyarısı üzerine yerine otururken, İzzet Altuntaş'a "Ben şeytanmıyım" diyerek tepki gösterdi. Tutu'nun bu çıkışı üzerine salonda tansiyon yeniden yükseldi. Erkurt Tutu ile İzzet Altuntaş ayağa kalkarak birbirlerini üzerine yürüdü.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Kavak ilçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu imaj yaptı sakal bıraktı

Samsun'un Kavak ilçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu imaj yaptı sakal bıraktı