28 Ekim 2020 Çarşamba

SAMSUNSPOR BAŞKANI İSMAİL UYANIK AYRILIK SİNYALİ VERDİ! OLSAM DA OLMASAM DA..

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ayrılık sinyali verdi! Olsam da olmasam da..

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, bugün düzenlediği basın toplantısında adeta ayrılık sinyalleri verdi.

16 Mayıs 2019 Perşembe 15:12 SPOR

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık,  ayrılık sinyali verdi, "Ben olsamda olmasam da, Samsunspor Samsunlularındır" dedi.


İsmail Uyanık, bugün Nuri Asan Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında başkanlık görevinden ayrılıp ayrılmayacağı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, yaptığı açıklamada, sağlık sorununa dikkati çekip, geçirmesi gereken bir operasyon olduğunu vurgulayarak şunları dile getirdi.

"2005'te İsmail Uyanık'ın parası bittiği için Samsunspor'dan ayrıldı. Şehirden de destek alamadı.  Ayrıldık buradan arkamızdan söylenmedik laf bırakılmadı.  Şirketleşme yetkisini ön planda olan insan olarak ben aldım. Yüksel Yıldırım olmasaydı ben asla bu işe geri dönecek ekonomik durumda değildim. Dönüşümüz Yüksel beyle ben bu işe girdim.  Bu şehire layık olacak şekilde bu takımı bu kulübü yöneteceğine ben olsam da olmasam da inanmasam bu yetkiyi almazdım üstüme.  Ben olsam da olmasam da Samsunspor Samsunlularındır. Herkes kadar benide rahatsız eden şeyler var. Samsunspor çöl ortasında bir vahadır dedim her zaman.  Ben yanlış bir şey yapmadım. Bunları yapabilmek için riskli yatırımlara girdim. Benim zamanımda küçük yaşta tribüne gelip 15 senede yaşananları yaşadıktan sonra beni suçlayan, madem gidecektin bizi neden Samsunsporlu yaptın mesajları alıyorum.  Dolasıyla aynı  şeyi asla yapmayacağım. Yanlış olan bir şeyi yapmak niyetinde değilim. Yapacağım şey burada olsam da olmasam da Samsunsporlulara bir ihanet olmayacak. Yüksel bey başarılı olacaktır diye düşünüyorum. Konuştuğu şeyler beni de Samsunsporlu olarak yaralıyor. Ama içini de bildiğim için çok fazla şey diyemiyorum.  İsmail Uyanık olsun olmasın Samsunspor'u kimse yolundan geri çeviremez."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da down sendromlu Songül Bahar, Atakum Belediye Başkanı Deveci'nin sekreteri oldu

Samsun'da down sendromlu Songül Bahar, Atakum Belediye Başkanı Deveci'nin sekreteri oldu