20 Nisan 2019 Cumartesi

SAMSUNSPOR DEPLASMANDA KARŞILAŞTIĞI ÜMRANİYESPOR'A 4-2 YENİLDİ

Samsunspor deplasmanda karşılaştığı Ümraniyespor'a 4-2 yenildi

Samsunspor deplasmanda karşılaştığı Ümraniyespor'a 4-2 yenildi. Samsunspor kafilesi prim ve maaş alacakları nedeniyle mutsuz gittiği Ümraniyespor karşılaşmasını 4-2 kaybetti.

24 Aralık 2017 Pazar 15:36 SPOR
Samsunspor, üç haftadır maç kazanamayan Ümraniyespor'a 4-2 yenilerek, kırmızı beyazlı taraftarları üzüntüye boğdu. Ümraniyespor maçı öncesi, maaş ve prim alacakları nedeniyle yönetimi protesto eden Samsunsporlu futbolcular, son anda yapılan prim ödemeleri ile birlikte Ümraniyespor maçına çıktı. Maç öncesi yola çıkmadan önce Nuri Asan Tesislerinde basın toplantısı düzenleyen Samsunsporlu futbolcular, yönetime güvenmediklerini ve geçen yıldan kalan alacaklarının olduğunu, prim ve maaşlarının ise ödenmediğini dile getirmişti.

Samsunspor'da yaşanan para sorunu nedeniyle futbolcuların gerçekleştirdiği protestoya bazı taraftarlar destek verirken, bazı taraftarlar ise futbolculara tepki göstermişti. Samsunspor Sportif Teknik Direktörü Coşkun Zeren ise yaptığı açıklamada futbolculara verilen sözlerin yerine getirilemediğini ve 4 aydır futbolcuların yara alamadıklarını açıklamıştı.

Samsunsporlu futbolcuların, Ümraniyespor karşılaşması öncesi  prim ödemelerinin yapılmaması halinde maça çıkmayacaklarının gündeme gelmesi üzerine Samsunspor yönetimi acil olarak yaşanan sorunu çözmek için kaynak bulmuş, ve bulunan para kaynağı ile futbolcuların prim alacaklarını ödemişti. Ümraniyespor maçına mutsuz giden futbolcular ise bugün oynanan karşılaşmayı 4-2 kaybetti.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Havza ve Kavak ilçeleri kar yağışının ardından beyaza büründü

Samsun'un Havza ve Kavak ilçeleri kar yağışının ardından beyaza büründü