20 Eylül 2021 Pazartesi

SAMSUNSPOR DERNEĞİ BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN YÜKSEL YILDIRIM'DAN HAKLI SİTEM

Samsunspor Derneği Başkanlığına seçilen Yüksel Yıldırım'dan haklı sitem

Samsunspor Kulübü Derneğinin bugün yapılan kongresinde dernek başkanlığına Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım seçildi.

29 Şubat 2020 Cumartesi 17:40 SPOR

Samsunspor Kulübü Derneğinin başkanlığına seçilen Yüksel Yıldırım, kongre konuşmasında haklı bir sitemde bulundu.

Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı Şehit Ömer Halisdemir salonunda gerçekleşen Samsunspor Kulübü Derneğinin kongresinde başkanlığa tek liste ile aynı zamanda Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı da olan Yüksel Yıldırım aday oldu.

Yüksel Yıldırım, yapılan kongrede Samsunspor Kulübü Derneğinin başkanlığına seçilirken, kongre salonunda yaptığı konuşmada ise sitem etti.

Konuşmasında Dernek kongresi öncesi kendisinin kulüp üyesi olmadığı yönünde yapılan haberlere tepki gösteren Yüksel Yıldırım, "Derneğe başkan olmak istemedim ama mecbur kaldık. Bir kaç hafta önce adaylığımı açıkladım. Burada bile bir tepki ile karşılaştım. Samsunda demek ki meyve veren ağacı başarılı olan insanları istemiyorlar, paçalarından tutup aşağı çekmek istiyorlarmış. Bunu yaşayarak gördüm. Bizi bile Üye olmadığımızı başkan adayı olamayacağımızı halbuki ben Samsunspor Kulübü A.Ş'nin yüzde yüz sahibi olduğumu unutuyorlar. Buradaki başkanlık evet Samsunlu bir arkadaşımıza yakışırdı ama bunu bizim beceriksizliğimiz diyelim yapamadık istediğim türde bir başkan adayı bulamadık" dedi.Yapılan kongrede Samsunspor Kulübü Derneğinin Başkanlığına seçilen Yüksel Yıldırım'ın yönetim kurulunda ise Savaş Boyar, Onur Bıyıklı, Fuat Katırcı, Erdinç Tosunoğlı, Vennas Akyol Haznedar, Kaya Aşçı, Ergin Zorlu, Savaş Gömeç isimleri yer aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu İdlib şehitlerimiz! 4 yiğit, 4 evlat..

Samsunlu İdlib şehitlerimiz! 4 yiğit, 4 evlat..