26 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUNSPOR KADIN TARAFTARLARA KOMBİNE BİLETLERİ 55 TL'DEN SATACAK

Samsunspor kadın taraftarlara kombine biletleri 55 TL'den satacak

Samsunspor Kulübü, VİP tribünü hariç tüm tribünlerde kadın taraftarların maçlara gelmesi için 55 liradan kombine bilet satışına başladı.

10 Ağustos 2018 Cuma 16:59 SPOR

Samsunspor Kulübü, kadın taraftarlar için kombine bilet satışının 55 TL'den yapılacağını açıkladı.


Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Samsunspor Kulübünden yapılan yazılı açıklamada, İsmail Uyanık'ın kulüp başkanlığa gelmesinin ardından birçok değişikliğe ve farklı projelere imza atıldığı belirtildi.

Açıklamada, tribünlere kadın eli değmesini isteyen Samsunspor kulübünün VIP tribünü hariç tüm tribünlerde geçerli olmak üzere kadınlara 55 liradan kombine satışlarına başladığı belirtildi.

Samsunspor Klübünden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Türkiye'de bir ilke imza atarak kadınlarımız için 55 liradan kombine satışı başlattık. Hayatın her alanında şanlı formamızı gururla giyen siz kadınlarımıza, tribünlere hanım eli değsin diye kombinelerimiz 55 lira. VIP tribün hariç diğer tüm tribünler için geçerli olan bu kombineler, milli mücadelenin meşale kenti Samsun'u, ayrıcalıklı bir noktaya taşıyacak. Tribünlere farklı bir bakış açısı ve kültür getirmeyi amaçlayan kulübümüz, özellikle kadınlarımız ve çocuklarımıza yönelik bazı yenilikleri de hayata geçiriyor. Gün çocuğunu elinden tutup 19 Mayıs'a gelme, 'Biz de buradayız' deme günüdür." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Emniyet Müdürü Yavuz'dan zehir tacirlerine gözdağı! Yakalarını bırakmayacağım

Samsun Emniyet Müdürü Yavuz'dan zehir tacirlerine gözdağı! Yakalarını bırakmayacağım