20 Ağustos 2019 Salı

SAMSUNSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIK DİVAN KURULUNDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA GELDİ

Samsunspor Kulübü Başkanlık Divan Kurulundan önemli açıklama geldi

Samsunspor Divan Kurulu, kulübün yaşadığı krizden kurtulması için faaliyetlerini sürdürdüğünü açıklarken, Samsunspor'un borçlarının acilen ertelenmesi, yeniden taksitlendirilmesi ve yapılandırılması gerektiği çağrısında bulundu.

02 Ocak 2018 Salı 18:02 SPOR

Samsunspor Divan Kurulu, başkan adayının çıkmadığı ertelenen olağanüstü kongre sonrası yaptığı açıklamada, önemli uyarılarda bulundu. Samsunspor Divan Kurulu, Samsunspor Kulübünün içinde bulunduğu maddi kriz ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.


Samsunspor Kulübü Başkanlık Divan Kurulu yayınladığı bir basın bildirisi ile kulübe maddi ve manevi destekte bulunanlara karşı yapılan saldırıları eleştirdi. 

Samsunspor'a maddi ve manevi destek olanlar ve aile fertlerine karşı sözel ve yazılı olarak sarf edilen çirkin saldırılar olduğunu belirten Samsunspor Kulübü Başkanlık Divanı, yayınladığı açıklamada, "Zamanında, maddi ve manevi yardımda bulunmuş olan, gerektiğinde de, çare ve yardım odağı kabul edilerek kendilerine baş vurulan kişi ve kuruluşlara, kişilikleri, şahısları, aile fertleri ve sevdiklerine yönelik, çirkin, sözel ve yazılı şekilde saldırılarda bulunulduğunu, maalesef duymakta ve gözlemlemekteyiz. Hiç kimsenin şahsı ve ailesine ve yakınlarına karşı, bu türlü saldırıların kurulumuzca tasvip edilmesinin mümkün olamayacağını ve bizi çok üzdüğünü belirtmek isteriz." denildi.

Yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi.

"Değerli Samsun'lular. Kulüp Başkanlık Divan Kurulumuz, Samsunsporumuzun yaşadığı krizden kurtulması amacı doğrultusunda faaliyetlerine devam etmektedir. Bu mücadelede, en yakın destekçi ve yardımcılarımız, (Sayın Valimiz, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız, Sayın Milletvekillerimiz)'inde yoğun mesaileri ve samimi gayretleridir. Bu arada, kamuoyu iletişim araçlarında, sorunlara çare bulmak, dertlere derman olmak ve önerilerde bulunmak yerine; Evvelki bildirimizde, açıkça beyan ettiğimiz üzere, Kulübümüzün mali sorumluluklarında, darboğaz aşılmadıktan sonra, gereksiz yere ümitlenmenin anlam taşımadığını herkes bilmektedir. Bu anlamda, acilen BORÇLARIN ertelenerek, yeniden taksitlenme yapılandırılmasına gidilerek veya ÖDENEREK çözümlenmesi gerektiği gerçeği ortada ve uzun zamandır Kamuoyunca malum ve alenidir. Çözüm, borçların ödenmesi veya bu konuda alacaklılarla anlaşarak(kişi veya kurum) rızaları ve gönülleri alınarak ikna edilmesi sureti ile, meselenin halinden geçer. Kulübümüze parasal yardım yaparak hayatiyetini sağlamış kişi veya kurumların, aleyhine SEÇİMLİ KONGREDE KULÜBÜ YÖNETMEYE TALİP OLACAKLARIDA, fikirlerinden caydırıcı olabilecektir. Bu hal, Kulübümüz aleyhine son derece vahim sonuçlar doğurabilir. MAAZALLAH!!!(Düşünmek bile istemiyoruz) Zira, geceli gündüzlü tüm çalışmalarımız, kötü gidişe son vermek içindir. Problemlere çare sunmak, çözüme yol gösterici olmak, yardım etmek yerine, içinde bulunulan durum fırsat bilerek "Sadece şikayet ve tenkit etmeyi tercih etmenin" zamanı değildir. Zaman, sebep ve neticelerin tartışmalarının geleceğe aktarılarak, bir an evvel SAMSUNSPOR'U bu krizden çıkarmak zamanıdır. SAMSUNSPOR'umuzun YAŞAYACAK HAYATI ve GERÇEKLEŞTİRECEK HAYALLERİ vardır. SAYGILARIMIZLA. SAMSUNSPOR KULÜP BAŞKANLIK DİVAN KURULU"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da ByLock'tan adliyeye 9 kişi sevk edildi, 2 kişi tutuklandı

Samsun'da ByLock'tan adliyeye 9 kişi sevk edildi, 2 kişi tutuklandı