24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUNSPOR KULÜBÜNÜN YEPAŞ'A 1 MİLYON TL ELEKTRİK BORCU ORTAYA ÇIKTI

Samsunspor Kulübünün YEPAŞ'a 1 milyon TL elektrik borcu ortaya çıktı

Samsunspor Kulübüne kayyum ataması sonrası yapılan incelemelerde, YEPAŞ'a Samsunspor Kulübünün 1 milyon TL elektrik borcu ortaya çıktı.

17 Mart 2018 Cumartesi 16:56 SPOR

Samsunspor Kulübü'nün YEPAŞ'a şok elektrik borcu ortaya çıktı. Samsunspor eski başkanı Erkurt Tutu, yönetilebilir bir kulüp bıraktıklarını açıklarken, Samsunspor Kulübünün YEPAŞ'a olan elektrik borcu şaşkına çevirdi. 

Samsunspor’un işlettiği otoparkın zarar etmesinin ardından kulübün 1 milyon TL civarında da elektrik borcu olduğu da ortaya çıktı. Samsunspor Kayyum yönetiminin YEPAŞ yetkilileri ile görüşerek, karşılarına çıkan borçla ilgili masaya oturacağı öğrenildi.

FATURALARI ÖDEMEMİŞLER

Gazete Gerçek'ten Mustafa Ataseven'in haberine göre Samsunspor'da sorunların ardı arkası kesilmiyor. Geçmiş dönemde görev yapan yönetim kurullarının yanlışlarından dolayı Samsunspor’un başı dertten bir türlü kurtulmuyor. Samsunspor'un işlettiği Fuar İçi’nde bulanan otoparkın zarar ettiğinin ortaya çıkmasının ardından kırmızı-beyazlı kulübün karşısında başka bir borç daha çıktı. Geçmişe ait birçok elektrik borcunu ödemeyen eski yönetim, Samsunspor’un sırtına 1 milyon TL civarında borç külfeti bıraktı.

YETKİLİLERLE GÖRÜŞECEKLER

Samsunspor Kayyum yönetiminin YEPAŞ yetkilileri ile borçtan dolayı bir ön görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi. Tekrar yapılacak olan görüşmede ödeme planıyla ilgili olarak bir yol haritası belirleneceği ve YEPAŞ’ın borçla ilgili kulübe indirim veya ödeme kolaylığı yapmasının talep edileceği belirtildi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

aylaplaoglu

17 Mart 2018 Cumartesi 20:02

Bir milyon tl olana kadar neden tahsil etmediler garbanların 50 tl lik ödemesi gecikse anında mühürleniyo Nasıl olsa alamadıklarını kaçak kullananları vatandaştan tahsil ediyorlar fetonunokullarından keza yıllardır almamışlar Evlerde kullanmaya korkuyoruz fatura çok geliyor diyeBizler kaçak kullananad bizlerden tahsil edenede haklarımızı haram ediyoruz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da üniversite öğrencileri gaziler ve şehit aileleri ile birlikte şehitler için dua etti

Samsun'da üniversite öğrencileri gaziler ve şehit aileleri ile birlikte şehitler için dua etti