20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUNSPOR OLAĞANÜSTÜ KONGRESİNDE 'ŞEYTANİ BİR DÜŞÜNCE' SÖZÜ ÜZERİNE GERGİNLİK ÇIKTI

Samsunspor olağanüstü kongresinde 'şeytani bir düşünce' sözü üzerine gerginlik çıktı

Samsunspor olağanüstü kongresinde İzzet Altuntaş'ın kongrenin hafta içinde yapılmasını, "Şeytani bir düşünce" olarak yorumlaması sonrası gerginlik çıktı. Yapılan olağanüstü kongrede Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, İzzet Altuntaş arasında gerginlik çıktı..

28 Aralık 2017 Perşembe 16:53 SPOR

Samsun Haber- Samsunspor olağanüstü kongresinde, kongre üyesi İzzet Altuntaş, kongrenin hafta içinde yapılmasına tepki göstererek, "Bu şeytani bir düşüncedir" demesi üzerine salonda gerginlik çıktı.


Samsunspor olağanüstü kongresinde konuşan kongre üyesi İzzet Altuntaş, divan kurulunun kongreyi yanlış yönettiğini söyleyerek duruma müdahale etti. İzzet Altuntaş, divan kuruluna itiraz ederek, kongre sürecinin yanlış yürütüldüğünü söyledi.

İzzet Altuntaş, kürsüden yaptığı konuşmasında ise Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'ya da sert çıkarak, "Erkurt Tutu'ya şunu sormak istiyorum bir bakanın önünde diz çökmesini asla kabul edemiyorum. Samsunspor Kulübü Başkanı hiç kimsenin önünde diz çökemez" dedi.

KARA PARA AKLANIYOR İDDİASI

Samsunspor kongre üyesi  Altuntaş, olağanüstü kongrenin yapıldığı salonda gerçekleştirdiği konuşma da ilginiç bir iddiada da bulunarak, "Samsunspor'a yardım yapıyorum diye bazı isimlerin kara para akladığını düşünüyorum" dedi. 

Samsunspor'un bugün yapılan ve şuan devam eden olağanüstü kongresine şehri yönetenlerin katılmamasını da eleştiren İzzet Altuntaş, şunları dile getirdi."Olağanüstü kongreler yeni tüzük ile yapılmaz, bir önceki kongre nasıl yapılmışsa hangi üyelerle yapılmışsa o şekilde yapılır.  Körler sağırlar birbirini ağırlar politikası yapılmamalı. Bu nedenle diyorum ki sorunlar ortaya çıksın. Buraya ileri gelenler gelmediyse burada bir kurgunun olduğu ortadadır.  Erkurt Tutu'ya şunu sormak istiyorum bir bakanın önünde diz çökmesini kabul edemiyorum. Samsunspor Kulübü Başkanı hiç kimsenin önünde diz çökemez.  samsunspor'a yardım yapıyorum diye bazı isimlerin kara para akladığını düşünüyorum. Hiç bir kongre böyle hafta içi akşam saati olmaz. Bu şeytani bir düşüncedir"

İzzet Altuntaş'ın şeytani düşünce sözünü tamamlayıp kürsüde ki konuşmasını sonlandırması sonrası ise solanda gerilim yaşandı. Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, oturduğu yerden kalkarak, kürsüye yürüdü. Divan Kurulu Başkanı, Erkurt Tutu'yu yerine oturması için davet ederken, Tutu kürsüye gelerek İzzet Altuntaş'a 'Şeytani bir düşünce 'sözü nedeni ile tepki gösterdi. Erkurt Tutu divanın uyarısı üzerine yerine otururken, İzzet Altuntaş'a "Ben şeytan mıyım" diyerek tepki gösterdi. Tutu'nun bu çıkışı üzerine salonda tansiyon yeniden yükseldi. Erkurt Tutu ile İzzet Altuntaş ayağa kalkarak birbirlerini üzerine yürüdü. Taraflar arasında yaşanan gerginlik kısa süre sona erdi.

SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'ya bakanın önünde nasıl diz çökersin tepkisi

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'ya bakanın önünde nasıl diz çökersin tepkisi