16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUNSPOR ŞİRKETLEŞME KARARI ALDI! KULÜP BAŞKANLIĞINA İSMAİL UYANIK SEÇİLDİ

Samsunspor şirketleşme kararı aldı! Kulüp Başkanlığına İsmail Uyanık seçildi

Samsunspor Kulübü bugün yapılan genel kurulda şirketleşme kararı alırken, yapılan seçimde Samsunspor Kulübü Başkanlığına tek liste ile aday olan İsmail Uyanık seçildi.

02 Haziran 2018 Cumartesi 18:15 SPOR

Samsunspor'da 13 yıl kulüp başkanlığı yapan İsmail Uyanık, bugün yapılan genel kurulda Samsunspor Başkanlığına seçildi.


TFF 2. Lig'de mücadele edecek Samsunspor'da Kulüp Başkanlığına 13 yıl aradan sonra İsmail Uyanık yeniden seçildi. Yaklaşık 4 ay önce başkanlığa aday çıkmaması nedeniyle kayyum heyetine devredilen Samsunspor'da olağanüstü kongre bugün gerçekleştirildi.

Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nda yapılan Samsunspor genel kurulunda 13 yıl önce görevi bırakan İsmail Uyanık, yeniden başkan adayı oldu. Yapılan Samsunspor genel kurulunda faaliyet ve mali raporların okunduğu genel kurulda, kulübün 55 milyon lira borcu bulunduğu belirtildi.Samsunspor genel kurulunda verilen önerge doğrultusunda delegelerin tamamının oyu ile Samsunspor'un şirketleşmesi yönünde karar alındı. 

Daha sonra yapılan seçime tek aday olarak katılan İsmail Uyanık, Samsunspor başkanlığına seçildi. Samsunspor Başkanlığına seçilen İsmail Uyanık'ın Yönetim kurulu ise Ali Kemal Gedikli, Bilal Akşanlı, Cem Arslan, Emin Kar, Erdem Eymen, Haluk Tan, Kadir Gürkan, Mehmet Aydın, Mustafa Mertcan, Osman Arslan, Salih Çakır, Suat Çakır, Tahsin Kosif ve Tarık Darende'den oluştu.

Samsunspor'un genel kuruluna MHP Grup Başkan Vekili Erhan Usta, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, ilçe belediye başkanları, genel kurul üyeleri ile taraftarlar katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sezgin Gümüş'ten Samsunspor Başkanlığına seçilen İsmail Uyanık'a tam destek

Sezgin Gümüş'ten Samsunspor Başkanlığına seçilen İsmail Uyanık'a tam destek