17 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUNSPOR TARAFTARI ANTRENMANLARI RAHAT RAHAT İZLESİN DİYE NURİ ASAN TESİSLERİNE TRİBÜN YAPILDI

Samsunspor taraftarı antrenmanları rahat rahat izlesin diye Nuri Asan Tesislerine tribün yapıldı

Samsunspor A.Ş Kulübü, kırmızı beyazlı taraftarların rahat rahat antrenmanları izleyebilmesi için Nuri Asan Tesislerine tribün yaptırdı.

05 Eylül 2018 Çarşamba 16:23 SPOR

Samsunspor'da İsmail Uyanık'ın yeniden başkanlığa seçilmesi ile birlikte Nuri Asan Tesislerinde yenileme çalışmaları da başladı. Samsunspor Nuri Asan Tesislerine taraftarların antrenmanları rahat rahat izleyebilmesi için tribün yapıldı.


Samsunspor Kulübü Başkanlığını takım Süper Ligde iken  yapan İsmail Uyanık'ın o yıllarda Nuri Asan Tesislerine yaptırdığı bina ve tesislere geçen yıllar arasında tek bir çivi dahi çakılmadı. Kulüp Başkanlığına yeniden seçilen İsmail Uyanık, Nuri Asan Tesislerinde yine yenileme çalışmalarını başlatan isim oldu. Samsunspor Nuri Asan Tesislerine bu zamana kadar gelen taraftarlar, futbolcuların antrenmanlarını kimi zaman tesis dışında kimi zaman ise tesis içerisinde ayakta izleyebiliyordu. Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, vefakar ve cefakar taraftarın bu çilesine son vererek, Nuri Asan Tesislerine izleyici tribünü yaptırdı. Samsunsporlu taraftarlar bundan sonra izleyemeye geldikleri antrenmanları yapılan tribünde rahat rahat izleyebilecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'un yeni stadında localara onların isimleri verilse nasıl olur

Samsunspor'un yeni stadında localara onların isimleri verilse nasıl olur