24 Ağustos 2019 Cumartesi

SAMSUNSPOR TARAFTARI GİRESUNSPOR MAÇINDA ERKURT TUTU VE ÖMER ÇORUH İLE BÖYLE TARTIŞTI

Samsunspor taraftarı Giresunspor maçında Erkurt Tutu ve Ömer Çoruh ile böyle tartıştı

Samsunsporlu taraftarların Giresunspor maçı sonrası Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu ve Samsunspor Kulübü Yöneticisi Ömer Çoruh ile tribünde yaptıkları sözlü kavganın video görüntüsü yayınlandı.

24 Aralık 2017 Pazar 21:29 SPOR

Samsunsporlu taraftarlar ile Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu ile yönetici Ömer Çoruh arasında yaşanan sözlü kavga anlarına ait video görüntüsü ortaya çıktı.


Samsunspor geçtiğimiz hafta Giresunspor ile karşılaşmış bu karşılaşmayı ise 2-1 kazanmıştı. Samsunspor ile Giresunspor arasında oynanan karşılaşmanın sonrası ise Samsunsporlu taraftarlar ile Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu ile Samsunspor Yöneticisi Ömer Çoruh arasında sözlü tartışma yaşanmıştı. Samsunspor taraftarlarının, Kulüb Başkanı Erkurt Tutu ve yönetici Ömer Çoruh ile yaşadıkları ateşli sözlü tartışmaya ait o anlar ise tribünden çekilen bir video ile ortaya çıktı. Samsunspor taraftarının yakından tanıdığı bir isim olan Atilla Cebeci, bu akşam saatlerinde taraftarlar ile Başkan Erkurt Tutu ve yönetici Şevket Çoruh arasında yaşanan sözlü kavganın videosunu sosyal medya sayfasında yayınladı.
SamsunKentHaber

İşte o görüntüler.. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Fransızlar tarafından çizilmiş bir haritası ortaya çıktı

Samsun'un Fransızlar tarafından çizilmiş bir haritası ortaya çıktı