25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUNSPOR TARAFTARINI KEBAP YEMEYE ÇAĞIRAN MANİSALI SPOR YORUMCUSU ÖZÜR DİLEDİ

Samsunspor taraftarını kebap yemeye çağıran Manisalı spor yorumcusu özür diledi

Samsunspor taraftarı ile alay ederek Manisa FK maçı öncesi "Gelsinler kebap yesinler, takımlarının mağlubiyetini izlesinler" diyen spor yorumcusu Samsunspor taraftarından özür diledi.

17 Şubat 2020 Pazartesi 16:32 SPOR

Manisa FK-Yılport Samsunspor maçı öncesi Samsunsporlu taraftarları Manisa'ya kebap yemeye çağıran Manisa WebTV yorumcusu Hakan Ağar, maçı Yılport Samsunspor'un 3-1 kazanması sonrası kırmızı beyazlı taraftarlardan özür diledi.


Samsun Gazetesi'nin spor müdürü Salim Yıldız, Yılport Samsunspor'un Manisa FK'yı 3-1 yenmesinin ardından Hakan Ağar'ı Twitter'dan "Bak güzel kardeşim biz Manisa kebabını afiyetle yedik. Şimdi seni bekliyoruz. Samsun'da döner var, pidemiz var üzerine bir de Bafra nokulu.. Bekleriz kardeşim" mesajı attı.Maç öncesi Samsunspor taraftarı için "Gelsinler kebap yesinler, takımlarının mağlubiyetini izlesinler" diyen spor yorumcusu Hakan Ağar ise Salim Yıldız'ın bu mesajına, "3 puanı sonuna kadar hak ettiniz, tebrik ediyorum. Manisa'ya gelen taraftarınız da hiç susmadan takımını destekledi, onlara da helal olsun. Takımımıza güvenimizden olan sözlerim kırlık yarattıysa kusura kalmayın. 1. Lig'de rövanş oynamak dileğiyle" yanıtı yazarak Samsunspor taraftarından özür diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım'dan Samsunspor taraftarına şampiyonluk açıklaması

Yüksel Yıldırım'dan Samsunspor taraftarına şampiyonluk açıklaması