04 Ağustos 2021 Çarşamba

SAMSUNSPOR TARAFTARLARI 55'İNCİ YILI MEŞALELERLE KUTLAYACAK

Samsunspor taraftarları 55'inci yılı meşalelerle kutlayacak

Samsunspor taraftarları, Yılport Samsunspor Kulübü ile 55'inci yıl kutlamalarını 30 Haziran 2020 tarihinde ortak bir etkinlikle kutlayacak.

27 Haziran 2020 Cumartesi 16:40 SPOR

Samsunspor Taraftar Grupları yaptıkları açıklamada, Samsunspor'un 55'inci yıl kutlamalarını 17 ilçede aynı anda yapılacak meşaleli etkinlik ile gerçekleştireceklerini duyurdu.


Yapılan açıklamada, Samsunspor'un 55'inci yıl kutlama etkinliklerinin Yılport Samsunspor Kulübü ile ortak gerçekleştirileceği belirtilerek, kamuoyuna şu bilgiler verildi.
"Samsunspor Taraftar Grupları olarak 55.yıl kutlamaları için kulübümüz Yılport Samsunspor ile ortak etkinlik gerçekleştiriyoruz. Etkinlik Başlangıcı 
30 Haziran 2020 Salı Günü Saat 20:55'te Nuri Asan Tesislerinden atılan havai fişekler ile kutlamalarımız başlayacak. Samsun'un her mahallesi, her ilçesi Nuri Asan tesislerinde 20:55'te gelen işaret sonrası evlerimizin çatılarından, balkonlarından, sokaklarımızdan, sitelerimizin bahçelerinden kırmızı meşaleler yakacağız. Bu esnada şehrin stratejik noktalarından dijital kamera ve drone ile kayıt alınacaktır. Meşaleler kırmızı olmak zorundadır.
Tüm Samsunspor taraftarlarını, çektiği videoları ve resimleri sosyal medya hesaplarından paylaşarak 55.yıl kutlamalarına iz bırakmaya davet ediyoruz."


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun merkezli Ulusoy Un, 3'üncü fabrikasını 2021 yılında faaliyete geçirecek

Samsun merkezli Ulusoy Un, 3'üncü fabrikasını 2021 yılında faaliyete geçirecek