23 Nisan 2019 Salı

SAMSUNSPOR'A GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN İCRA ŞOKU

Samsunspor'a Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden icra şoku

Samsunspor Kulübüne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden icra şoku. Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, şirketleşme sürecini yeni tamamlayan Samsunspor A.Ş'ye stad kirası nedeniyle icra gönderdi.

11 Ağustos 2018 Cumartesi 16:10 SPOR

Samsunspor A.Ş'ye stat kirası borcu nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından icra gönderildiği ortaya çıktı.


Samsunspor A.Ş'ye gönderilen icra evrakında ise Samsunspor Kulübünün kayyum başkanlığını yapan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olan Ahmet Güral Karayılmaz'ın imzasının bulunduğu gündeme geldi.

Hedef Halk Gazetesinden Alper Cabbar'ın haberine göre Samsunspor A.Ş'ye 272 bin liralık stadyum kira borcu nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden icra gitti.

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden Samsunspor A.Ş'ye giden icrada 2018 yılının Şubat ve Mayıs aylarında kullanılan yeni stadyumun kira borçlarının ödemesi talep edildi. Samsunspor A.Ş'nin stad kira borcu nedeniyle eski kuyyum başkanı ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz tarafından icraya verildiği ortaya çıkarken, Samsunspor A.Ş Başkanı İsmail Uyanık'ın ise söz konusu icra olayını doğruladığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bakan Murat Kurum Samsun'da konuştu! Dolarla bizi korkutamayacaklar

Bakan Murat Kurum Samsun'da konuştu! Dolarla bizi korkutamayacaklar