16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUNSPOR'A YABANCI OYUNCULARIN 1 GRAM KATKISI OLMADI!

Samsunspor'a yabancı oyuncuların 1 gram katkısı olmadı!

Samsunspor'da oynayan Muhammed Larbi, . Davy Angan, Jonathan Ayite, John Chibuike ve kaleci Michalis Sifakis'in 1 gram katkısı olmadığını açıklayan Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, "Hiç birinden verim alamadık" dedi.

26 Aralık 2017 Salı 15:46 SPOR

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, yabancı oyuncalardan verim alamadıklarını açıklayarak, "Bu nedenle sportif anlamda başarısız olduk" dedi.


Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, Nuri Asan Tesisleri'nde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 28 Aralık Perşembe günü yapılacak olağanüstü genel kurulda aday olmayı düşünmediğini kaydetti.

Sezona Süper Lig'e çıkma hedefiyle başladıklarını, bu amaç doğrultusunda teknik direktör Alpay Özalan'ın istediği oyuncuları aldıklarını belirten Tutu, şöyle konuştu:

"Yabancı transferi konusunda istediğimiz sonucu alamadık. Hepimiz biliyoruz, yabancı oyunculardan gerekli katkıyı alamadığımız için sportif anlamda başarısız olduk. Yabancı oyuncuların takıma 1 gram katkısı olmadı. Çok şeyler beklediğimiz Muhammed Larbi sezon başında sakatlandı. Davy Angan da aynı şekilde sakatlandı ve iyileştikten sonra bir türlü istediğimiz seviyeye gelmedi. Jonathan Ayite, John Chibuike ve kaleci Michalis Sifakis, herkesin bildiği oyuncular. Ayrıca Georgios Samaras da öyle. Alpay hoca bize 'Samaras'ı ben 1 ayda hazırlarım' dedi ama ne yazık ki hiçbirinden verim alamadık."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'da tüm futbolcular federasyona şikayetçi oldu! Acil 6 milyon TL lazım

Samsunspor'da tüm futbolcular federasyona şikayetçi oldu! Acil 6 milyon TL lazım