09 Temmuz 2020 Perşembe

SAMSUNSPOR'DA ALPAY GİTTİ YENİ TEKNİK DİREKTÖR KİM OLACAK İŞTE TEKLİF GÖTÜRÜLEN O İSİMLER

Samsunspor'da Alpay gitti yeni Teknik Direktör kim olacak işte teklif götürülen o isimler

Samsunspor'da Teknik Direktör Alpay Özalan'ın istifası sonrası yeni teknik hoca arayışı da başladı. Samsunspor'un Teknik Direktörlük için teklif götürdüğü isimler arasında Yılmaz Vural'ın yanı sıra Ertuğrul Sağlam'ın da bulunduğu öğrenildi.

28 Eylül 2017 Perşembe 17:35 SPOR
Samsunspor Kulübü, Teknik Direktör Alpay Özalan'ın istifa etmesi sonrası takımı yönetecek yeni teknik direktör için temaslarına başladı. 

SporAksiyon'da yer alan haberlere göre Samsunspor, yeni Teknik Direktörlük görevi için yeşil sahaların sevilen isimlerinden biri olan Yılmaz Vural'a tekli götürdü. Ünlü Teknik Direktör Yılmaz Vural,  geçen sezon Göztepe’yi Süper Lig’e çıkarmıştı. Samsunspor’un listesinde yer alan Vural’ın ise şartlarının ağır olduğu öğrenildi.

Ayrıca Yılmaz Vural’ın antrenmanlarda ve kulüp içerisinde kendine özgü prensiplerinin olması işi zora soktu. Yılmaz Vural’ın yakın çevresine de Samsunspor’a gelmeyi düşünmediğini söylediği öne sürüldü. Samsunspor cephesinin ise ağır şartlardan dolayı Yılmaz Vural ile teması ilerletmediği ileri sürüldü. 

ERKURT TUTU ERTUĞRUL SAĞLAM'A TEKLİF GÖTÜRDÜ

Samsunspor'un teknik adamlık konusunda teklif götürdüğü diğer bir isimde Ertuğrul Sağlam.. 

Yine SporAksiyon'da yayınlanan habere göre Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu sezona Yeni Malatyaspor’da başlayan fakat istifa edip ayrılan Ertuğrul Sağlam’a da teklif götürdü. Ertuğrul Sağlam’ın hem futbolculuk hem de teknik direktörlük kariyerinde çok önemli yere sahip olan Samsunspor’un teklifini kabul edip etmeyeceği ise merak konusu. Ertuğrul Sağlam’ın Samsunspor’a şu ana kadar cevap vermediği öğrenildi.

ERKAN SÖZERİ GELEBİLİR

Samsunspor Yönetim Kurulu’nun takımın başına getirmeyi düşündüğü isimlerden olan Erkan Sözeri İSE Sporaksiyon.com.tr’ye özel açıklamalar yaptı. Sporaksiyon Genel Yayın Yönetmeni Muhammet Çavuşoğlu’nun telefonla görüştüğü Erkan Sözeri, önemli açıklamalar yaptı.

Samsunspor’da çalışmaktan her zaman mutluluk duyacağını ifade eden Erkan Sözeri, “Şu ana kadar ciddi bir teklif gelmedi. Gelse değerlendiririm. Samsunspor gibi camiada çalışmaktam mutluluk duyarız. ancak henüz resmi olarak anlaşma olmadı. Ciddi bir oluşum olsa saklamam, detayları konuştuk derim. Tabiki yönetim düşünüyordur. Şartlar oluşursa Samsunspor camiasında her zaman çalışılır. Samsun camiasını yakından takip ediyorum, tanıyorum. Taraftarının ne kadar potansiyelinin olduğunu da biliyoruz. İtici güç olduğunuda biliyoruz. İnsan istendiği kadar güzel bir şey olamaz. Şartlar oluşursa seve seve görüşürüz. Detaylarda anlaşılırsa olur.” diye konuştu.

TAKIM ŞİMDİLİK BESİM DURMUŞ'A EMANET

Öte yandan Alpay Özalan ile yollarını ayıran Samsunspor’da yönetim kurulu takımı Besim Durmuş’a emanet etti. Ligde pazar günü Ankara 19 Mayıs Stadyumu’nda Balıkesirspor ile karşılaşacak Samsunspor, yeni teknik direktör gelene kadar maça Besim Durmuş yönetiminde hazırlanacak. Kırmızı-Beyazlı yönetim, takımı Samsunspor Gençlik Geliştirme Sorumlusu Besim Durmuş’a emanet etti. Bu akşam saat 17.00’de yapılacak antrenmanda takımın başında Besim Durmuş’un sahaya çıkacağı belirtildi. Ayrıca, pazar günü oynanacak Balıkesirspor karşılaşmasında da takımın başında Besim Durmuş’un olacağı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Son Dakika- Samsun Havza'ya Kuzey Irak'tan şehit ateşi düştü

Son Dakika- Samsun Havza'ya Kuzey Irak'tan şehit ateşi düştü