15 Haziran 2019 Cumartesi

SAMSUNSPOR'DA ERKURT TUTU VE YÖNETİMİ TOPLUCA İSTİFA ETTİ

Samsunspor'da Erkurt Tutu ve yönetimi topluca istifa etti

Samsunspor'da dün yapılan olağanüstü kongrenin ardından Kulüp Başkanı Erkurt Tutu ve Yönetim Kurulu üyeleri topluca istifa ettiklerini duyurdu. Samsunspor'da Erkurt Tutu ve yönetimi topluca istifa etti..

29 Aralık 2017 Cuma 19:30 SPOR
Samsunspor'un dün gerçekleşen olağanüstü kongresinde başkanlığa aday bulunmaması nedeniyle divan kurulu, mevcut yönetimin devam etmesi ve  seçimin ise ertelenmesine karar verdi. Karar sonrası ise Samsunspor Kulubü'nde yönetim kurulu üyeleri Başkan Erkurt Tutu ile birlikte istifa etti.

Samsunspor'da Erkurt Tutu başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısında istifa karari kararı çıktı. Başkan Erkurt Tutu istifa haberini ilk olarak Samsun Valisi Osman Kaymak'a bildirdi.

Samsunspor kulübüne önümüzdeki günlerde kayyum ataması bekleniyor.RESMİ SİTEDEN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili olarak Samsunspor Kulübü'nün resmi sitesinden yapılan açıklama ise şu şekilde:

"Yönetim Kurulumuz, 27 Aralık 2014 tarihinde üstlenmiş olduğu görevlerini, büyük bir onur ve özveri ile 28 Aralık 2017 tarihindeki Olağanüstü Genel Kurul’a kadar taşımıştır. Gerek kongre süreci içerisinde ve gerekse 28 Aralık 2017 günü yapılan kongrede ne yazık ki aday çıkmamış, Kongre Divan Kurulu Başkanlığı kongreyi ertelemiş, görevi yeniden kurulumuza vermiştir.

Ancak tüm bu kongre sürecinde ve kongre salonunda da ifade ettiğimiz gibi kurulumuz aday değildir. 29 Aralık 2017 günü (Bugün) Nuri Asan tesislerinde yaptığımız son toplantı ile Yönetim Kurulumuz daha önce de açıklanan sebepler ile Samsunspor’da üstlenmiş olduğu görevlerinden istifa etmiştir.

Değerli spor kamuoyu ile paylaşır, saygılarımızı sunarız.

Samsunspor Yönetim Kurulu

İ.Erkurt TUTU, Ömer ÇORUH, Rüştü ARABOĞLU,

İbrahim ÇEVİK, Ömür TEKİN, Metin ATEŞ,

Serhat KURT, Fikret YALÇIN, Hakan ÖZCAN,

Abdurrahman GÜNGÖR, Adem YAZICI, Ahmet B. GÜNEN


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'da yönetim istifa etti kulübe kayyum atanacak!

Samsunspor'da yönetim istifa etti kulübe kayyum atanacak!