21 Ağustos 2019 Çarşamba

SAMSUNSPOR'DA GOL KAÇIRMAYAN FUTBOLCU YOK!

Samsunspor'da gol kaçırmayan  futbolcu yok!

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, yaşadıkları gol sorunu ile ilgili espiri yaparak, "Herhalde takımda gol kaçırmayan futbolcumuz yok" dedi.

13 Aralık 2017 Çarşamba 13:48 SPOR
Samsunspor'da teknik direktör Engin İpekoğlu, gol sorununu çözemediklerini belirterek, "Herhalde takımda gol kaçırmayan futbolcumuz yok." dedi.

Samsunpor Nuri Asan Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Teknik Direktör Engin İpekoğlu, son oynadıkları Denizlispor maçında çok sayıda gol pozisyonundan yararlanamadıklarını dile getirerek şunları kaydetti:

"Denizlispor maçından 1 puan aldığımıza sevinelim mi, yoksa 2 puan kaybettiğimize üzülelim mi bilemiyorum. Yine gol bölgelerinde verimli olamadık. Bir türlü gol atamıyoruz. Onun için antrenmanın şeklini de değiştirdim. Artık 4 kalede antrenman metodu uygulayacağız. Belki 4 kale antrenmanlarda gol atabiliriz, diye düşünüyorum. Bu işin esprisi ama girdiğimiz pozisyonları değerlendiremiyoruz. Bunu bir türlü çözemedik. Herhalde takımda gol kaçırmayan futbolcumuz yok."

Ligde 17 Aralık Pazar günü Akın Çorap Giresunspor'u konuk edeceklerini hatırlatan İpekoğlu, sahalarında puan kaybetmeye tahammüllerinin olmadığını belirterek, "Bir an önce alt taraftan uzaklaşmak düşüncesindeyiz. Ligde 3 seri galibiyet alan bir takım kendini üst sıralara atabiliyor. Bunun için seyircimizin de şartlar ne olursa olsun 90 dakika bizi desteklemesini istiyoruz." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu'ndan görevi bırakabilirim açıklaması

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu'ndan görevi bırakabilirim açıklaması