15 Kasım 2019 Cuma

SAMSUNSPOR'DA KAYYUMDA GÖREV ALACAK OLAN İSİMLER BELLİ OLDU

Samsunspor'da kayyumda görev alacak olan isimler belli oldu

Samsunspor'da kayyumda görev alacak isimler belli oldu. Samsunspor' Kulübünde kayyumda hangi isimler görev alacak. İşte Samsunspor'da kayyumda görev alacakların isimleri..

01 Şubat 2018 Perşembe 16:15 SPOR

Samsunspor’u yönetecek olan kayyum heyetinde yer alacak isimler son anda bir değişiklik olmaz ise kesinlik kazandı. Samsunspor'da kayyum yönetimi Suat Çakır'a teslim edilecek


Samsunspor'da geçtiğimiz cuma günü yapılan kongrede aday çıkmaması üzerine kulüp kayyuma kalmıştı. Samsun Valisi Osman Kaymak’ın girişimleri sonucunda Samsunspor'da kayyum heyetinde yer alacak olan bazı isimler mahkemeye tavsiye niteliğinde bildirildi. Samsunspor’u yönetecek olan temsili kayyum heyetinde yer alacak isimler, son anda bir değişiklik olmaz ise kesinlik kazandı.
 
KAYYUM YÖNETİMİNDE KİMLER VAR

Samsunspor’u yönetecek olan temsili kayyum heyetinde Başkanlığa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Gürol Karayılmaz getirilecek. Valilik tarafından başlatılan yardım kampanyası komitesinde yer alan İl Yazı İşleri Müdürü Mesut Aydoğdu, İl Mahalli İdareler Müdürü Mehmet Hayri Şen ve İl İdare Kurulu Müdürü Dursun Teke’den en az biri veya ikisi, Büyükşehir Belediyesi’nden eski yönetici Nihat Soğuk, Avukat Mehmet Cem Yazgan ve 1 mali müşavir yönetimde yer alacak. 
 
Samsunspor kayyum heyetinde yer alacak bir diğer kişi ise futbolun içerisinden gelen bir isim olacak. Bu isim ise daha önce birçok yönetimde yer alan ve Futbol Şube Sorumluluğu görevini yürüten Suat Çakır olacak. 
 
Samsunspor'da temsil kayyum heyetinin, Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından alınan kararla bir kaç gün içerisinde görevlendirilmesi bekleniyor. Samsunspor kayyum heyetinin mahkeme kararının ardından toplantı yapıp kendi aralarında görev dağılımı yapacağı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Yakakent ilçesi Yeşilköy mahallesinin 50 yıllık su hasreti sona erdi

Samsun'un Yakakent ilçesi Yeşilköy mahallesinin 50 yıllık su hasreti sona erdi