15 Haziran 2019 Cumartesi

SAMSUNSPOR'DA PRİMLERİ ALAMAYAN FUTBOLCULAR KAZAN KALDIRDI! ÜMRANİYE MAÇINA GİTMEYECEKLER

Samsunspor'da primleri alamayan futbolcular kazan kaldırdı! Ümraniye maçına gitmeyecekler

Samsunsporlu futbolcular Giresunspor maçının primlerinin kendilerine ödenmediği gerekçesi ile Ümraniyespor maçına gitmeme kararı aldı. Samsunspor'da primlerini alamayan futbolcular kazan kaldırdı.

22 Aralık 2017 Cuma 22:02 SPOR

Samsunsporlu futbolcular Giresunspor maçının primlerinin kendilerine ödenmediği gerekçesi ile Ümraniyespor maçına gitmeme kararı aldı.


Samsunspor'da futbolcular Giresunspor maçının primleri ödenmeyince kazan kaldırdı. Samsunsporlu futbolcular, Giresunspor galibiyetinin primleri kendilerine ödenmeyince Ümraniyespor maçına gitmeme kararı alarak, durumu protesto ettikleri öğrenildi. 

Edinilen bilgiye göre Samsunspor'da prim alacakları ödenmeyen futbolcuların, yönetime yarın (23 Aralık 2017 Cumartesi) saat 18:30'a kadar süre verdiği ve bu saatte kadar primlerin ödenmemesi durumunda Ümraniyespor maçına gitmeyecekleri öğrenildi. Samsunspor kafilesi yarın (23 Aralık 2017 Cumartesi) sabah Ümraniyespor maçı için saat 10:30'da yola çıkacaktı. Ancak edinilen bilgiye göre futbolcuların prim alacakları nedeni ile kazan kaldırması üzerine harekat saatinin zorunlu olarak 18:30'a kaydırıldığı ve yönetimin futbolcuların talep ettiği primleri ödemek için ise çare aradığı öğrenildi. 

Öte yandan Samsunsporlu futbolculara 23 Aralık Cumartesi günü ödemelerinin yapıldığı ve kafilenin Ümraniyespor maçı için yola çıktıkları öğrenildi.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Canik Başarı Üniversitesi'nin FETÖ davasında flaş gelişme

Samsun Canik Başarı Üniversitesi'nin FETÖ davasında flaş gelişme