24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUNSPOR'DA ŞOK! NURİ ASAN TESİSLERİNE İCRA MEMURLARI HACZE GELDİ

Samsunspor'da şok! Nuri Asan Tesislerine icra memurları hacze geldi

Samsunspor'da haciz şoku yaşandı.. Samsunspor Kulübüne Antalya'da yapılan kamp ile ilgili otel parasının ödenmediği gerekçesi ile Nuri Asan Tesislerine icra memurları haciz işlemi yapmaya geldi.

24 Şubat 2018 Cumartesi 01:03 SPOR

Samsunspor’un 2016 yılında Antalya’da yaptığı kampta, yönetimin otel parasını ödememesi üzerine alacaklı otelin avukatları icra işlemi başlatarak Nuri Asan Tesislerine hacze geldi. 


Samsunspor kayyum heyeti haciz şoku yaşadı. Maddi olarak zor bir dönemden geçen Samsunspor Kulübü’ne haciz için avukatlar geldi. Kırmızı beyazlı kulübün 2016 yılında devre arasında Antalya’da yaptığı kampta otel parasının ödenmediği ortaya çıktı. Toplamda 75 bin TL olan borç için otel avukatları, icra memurlarıyla Nuri Asan Tesisleri’ne haciz yapmaya geldi. 

AVUKATLAR DEVREDE 

Gazete Gerçek'ten Fatih Tutar'ın haberine göre Kırmızı beyazlı kulüpte yaşanan haciz olayı şok etkisi yaşatırken devreye Samsunspor’un avukatları girdi. Kulüp avukatları, otel avukatlarıyla görüşerek anlaşma sağlayıp haczi önledi. 

Yapılan görüşme sonrası Samsunspor Kulüp avukatlarının borcun ödenmesi için otel avukatlarına teminat verdiği ifade edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Çarşamba'da kreşte oyun havası eşliğinde uygulanan şiddetin görüntüleri

Samsun Çarşamba'da kreşte oyun havası eşliğinde uygulanan şiddetin görüntüleri